Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Адвокат системи БПД домігся перерахунку пенсії для малозабезпеченої мешканки Самбірщини

Деталі

pensyiДо Турківського бюро правової допомоги, що на Львівщині, звернулася малозабезпечена громадянка Марія з проханням допомогти відстояти права щодо перерахунку пенсії, в чому їй відмовив Пенсійний фонд України.

Як розповіла жінка, минулого року вона звернулася до Старосамбірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області про перерахунок пенсії та зарахування до трудового стажу періоду роботи на посаді зоотехніка колгоспу ім. Котовського з 05.03.1966 до 31.12.1967. Адже, як з’ясувалось, він не був включений до розрахунку.

Проте листом Управління Пенсійного фонду їй було відмовлено в зарахуванні вказаного періоду до трудового стажу у зв'язку з начебто відсутністю підтвердних довідок про встановлений та вироблений мінімум трудової участі. Разом з тим всі записи про роботу у спірний період були зазначені в трудовій книжці колгоспника.

Детальніше...

У Кам’янка-Бузькому бюро правової допомоги запланували спільне проведення профілактичних бесід з неповнолітніми

Деталі

Busk besidaПро спільне проведення профілактичних бесід з дітьми в закладах освіти для запобігання вчинення правопорушень серед неповнолітніх йшлося під час зустрічі фахівця Кам’янка-Бузького бюро правової допомоги Володимира Назаркевича та старшого інспектора ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділення поліції ГУ НП у Львівській області Христини Лоза 14 червня 2018 року.

Детальніше...

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Деталі

zastavka kampaniyaМіністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Мета кампанії – розповісти якнайширшому колу громадян про систему безоплатної правової допомоги (БПД) як про можливість вирішувати свої проблемні питання та захищати свої права у правовий спосіб. Відеоролики мотивують звертатися за безоплатною правовою допомогою та інформують, як це можна зробити.

Детальніше...

Адвокати навчалися примиряти неповнолітніх правопорушників і потерпілих

Деталі

11.06.2018 - mediaziaЗавершилися перші тренінги, під час яких адвокати навчалися виступати у ролі медіатора між неповнолітніми, які є підозрюваними / обвинуваченими у вчиненні злочину, та постраждалою стороною. Навчальні заходи у межах пілотного проекту щодо застосування відновного правосуддя для неповнолітніх пройшли у Львові та Харкові з 5 по 8 червня 2018 року.

На відміну від звичайного карального правосуддя, відновне правосуддя має на меті вивести дітей, які перебувають у конфлікті із законом, із кримінального процесу якомога раніше, запобігти вчиненню повторних злочинів.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube