Райони роботи адвокатів  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
 • 1.png
 • 2.png
 • 3.png
 • 6.png
 • 66.png
 • 77.png
 • 88.png
 • 888.png
 • 999.png
 • 8888.png
 • 999999.png

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області інформує

Деталі

Безоплатна правова допомога для мешканців Жовківщини стає доступнішою


foto Jovkva

26 травня 2016 року в рамках проекту «Забезпечення мешканців Жовківщини кваліфікованою інтегрованою правовою допомогою» за підтримки МФ «Відродження» відбулося урочисте відкриття Центру інтегрованої правової допомоги для мешканців Жовківщини. Організатори заходу - Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Львівська громадська організація "Центр досліджень місцевого самоврядування".

У відкритті Центру взяли участь голова Жовківської районної ради Роман Горбань, міський голова Жовкви Петро Вихопень, секретар міської ради Андрій Мазан, начальник Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Катерина Лиско і начальник Жовківського районного центру зайнятості Микола Кришталюк, а також представники Жовківської РДА та громадськості Жовківщини.

Учасники заходу відзначили, що співпраця між суб’єктами надання первинної та вторинної допомоги за принципом територіальної орієнтації на споживача покликана спростити доступ мешканців віддалених сіл Жовківського району Львівської області до безоплатної правової допомоги.

Відтепер кожен мешканець Жовківського району має змогу звернутися з приводу правових питань у Центр за адресою: м.Жовква, пл. Вічева, 1. Консультації надаватимуться кваліфікованими юристами щосереди з 10.00 до 14.00.

Мобільний консультаційний пункт у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону

Деталі

ATOZaxidGerion18 травня 2016 року відбувся прийом учасників АТО в мобільному консультаційному пункті у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (вул. Личаківська, 26,  м. Львів, 79010)

Фахівцем Першого львівського місцевого центру з надання БПД Олександрою Тодорук та адвокатом Катериною Найдою, яка надає безоплатну вторинну правову допомогу за контрактом з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області надали роз’яснення та консультації військовослужбовцям, які перебувають в Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Також серед військовослужбовців розповсюджено 5 типів буклетів, розроблених Координаційним центром з надання правової допомоги для учасників АТО.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області рекомендує

Деталі

juridi4eskie uslugi     Встановлюємо факти, що мають юридичне значення

Як діяти, якщо ви втратили документи, які дають вам право розпоряджатися своїм майном? Як відновити свідоцтво про шлюб, документи про народження дитини? Ці та інші факти називаються фактами, що мають юридичне значення – тобто такі, з якими закон пов'язує виникнення, зміну або припинення правовідносин. Як встановити такі факти у випадку втрати відповідних документів, ми розкажемо у цій статті.

Можливість вирішення цієї проблеми врегульована цивільним законодавством. Так, ст.256 Цивільного процесуального Кодексу України передбачено можливість встановити факт, що має юридичне значення, в судовому порядку. Але для можливості звернення до суду необхідна наявність певних умов. Наприклад, справи про встановлення факту належності особі паспорта, військового квитка, квитка про членство в об'єднанні громадян, а також свідоцтв, що їх видають органи державної реєстрації актів цивільного стану, судовому розгляду в окремому провадженні не підлягають.
Тож за яких умов можна звернутися до суду? 

Відкриття Центру інтегрованої правової допомоги для мешканців Жовківщини

Деталі


Anons26 травня 2016 року
відбудеться відкриття Центру інтегрованої правової допомоги для мешканців Жовківського району. Захід організовано Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» в партнерстві з Другим Львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із Жовківською міською та районною радами, а також Жовківською районною державною адміністрацією.

Захід організовано в рамках проекту «Забезпечення мешканців Жовківщини кваліфікованою інтегрованою правовою допомогою» за підтримки МФ «Відродження». Відкриття Центру правової допомоги має на меті забезпечити можливість мешканцям усього Жовківського району отримати безоплатну кваліфіковану правову допомогу.

 

Більше статей...

 1. Робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівської області впродовж 16 - 22 травня 2016 року
 2. Напрямки співпраці державних органів та громадських організацій для забезпечення кваліфікованої правової допомоги та семінар для учасників АТО - проведена робота Другого львівського МЦ
 3. Медіація у кримінальному провадженні
 4. Вітаємо з Днем вишиванки!
 5. Флешмоб для студентів-правників «Країні потрібні зміни, Мін’юсту потрібен ти!»
 6. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області повідомляє
 7. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області представляє
 8. Отримано заявки від 2793 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
 9. Робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівської області впродовж 09 -15 травня 2016 року
 10. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги
   

Безоплатна правова допомога

   
   
FacebookGoogle Bookmarks
   

SDAF

   

DNA 219x116

   
exam
   

ATO

   
exam
   

Питання та відповіді  

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Prev Next
   

Адвокатам  

   Калькулятор для                розрахунку оплати            послуг адвокатів                згідно   Наказу                   Міністерства юстиції       №634/5 від 30.04.2015 

НОВІ Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 

Акти надання БВПД
Форми моніторингу

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube