Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Корисні посилання  

   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області 17-23 жовтня 2016 року

Деталі

workВпродовж тижня Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області було видано 98 доручень адвокатам, з яких 41 для здійснення захисту затриманих осіб, 4 - при проведенні окремої процесуальної дії та 53 для здійснення захисту за призначенням відповідно до постанови слідчого та ухвали суду у кримінальному провадженні.

До Місцевих центрів та Бюро правової допомоги звернулось 546 осіб, 31 особи, які підпадають під категорію осіб які мають право на безоплатну правову допомогу отримали безоплатних адвокатів, що здійснюватимуть представництво інтересів осіб в суді. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області консультує

Деталі

Для всіх, хто цікавиться питаннями цивільного, трудового права, соціального забезпечення для внутрішньо переміщених осіб фахівці Першого львівського місцевого центру з надання БВПД підготували цей довідковий буклет.

Dov VPO 2

Співмешканець позивача втратив право користування житлом

Деталі

1452683565 photos overall 0080 zhitlo-1024x520До Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся інвалід І групи, який проживає у одному з червоноградських гуртожитків. Чоловік розповів, що за цією ж адресою був зареєстрований співмешканець, який тривалий час у кімнаті не проживав. Відтак, виник борг з оплати за житлово - комунальні послуги, який згідно з договором про реструктуризацію заборгованості вони повинні виплачувати спільно. Однак, борг, за словами чоловіка, сплачував лише він.

Сума обов’язкових щомісячних виплат – 460 грн., які для чоловіка з обмеженими можливостями, єдиним доходом якого є пенсія, була занадто високою. При цьому перерахунок заборгованості можливий за умови зміни кількості зареєстрованих на житловій площі. Позаяк добровільно виписуватися з гуртожитку співмешканець відмовлявся, чоловік звернувся по безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 18

Деталі
Вийшов 18-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Didest 2

У черговому випуску дайджесту -  про важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги: підсумки та плани на майбутнє,  актуальні питання діяльності, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

 Переглянути випуск №18

Детальніше...

Перші підсумки роботи бюро правової допомоги на Львівщині

Деталі

Пост-реліз


briefing«У вересні до бюро правової допомоги на Львівщині звернулося 1345 осіб», – про це розповів сьогодні під час брифінгу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин. «Так, перший місяць роботи бюро правової допомоги засвідчує про їх успішний старт», – звернув увагу журналістів директор Регіонального центру.

«Це тільки початок, але ті люди, які звернулися у бюро правової допомоги повірили, що можуть отримати безоплатну правову допомогу» – наголосив Ігор Микитин.

Найбільшу кількість звернень від своїх мешканців отримало Дрогобицьке бюро – 104, на другому місці – Жовківське (77 осіб) та Бориславське бюро правової допомоги (76 осіб).

Найбільше звертались з таких категорій питань: соціального забезпечення – 233, земельного – 207, спадкового – 143 та сімейного права – 135, найменше в договірному – 56 та медичному – 15.

За словами Ігора Микитина, середній вік працівників бюро – 29 років. «Зараз ці молоді люди здобувають величезний досвід у юриспруденції», – додав директор Центру.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Зустріч з працівниками патрульної поліції Львівщини
 2. Прес-анонс
 3. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області повідомляє
 4. Відкрито реєстрацію на участь у міжнародній конференції «Посилення правової спроможності громад»
 5. Постанова про порушення громадянином митних правил визнана протиправною
 6. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області консультує
 7. Проведення спостереження за роботою адвокатів у судовому засіданні у судах першої інстанції та у суді апеляційної інстанції
 8. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області інформує:
 9. Бюро допомагають оформити документи на житлову субсидію
 10. Робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області 12-18 вересня 2016 року
   

Безоплатна правова допомога

   
   

mpk2

   
FacebookGoogle Bookmarks
   

DNA 219x116

   
exam
   

ATO

   
exam
   

Питання та відповіді  

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Prev Next
   

Адвокатам  

   Калькулятор для                розрахунку оплати            послуг адвокатів                згідно   Наказу                   Міністерства юстиції       №634/5 від 30.04.2015 

НОВІ Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 

Акти надання БВПД
Форми моніторингу

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube