Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...

«Хочу, щоб сталося чудо…» – відбувся черговий прийом сімейної радниці у Другому львівському місцевому центрі

Деталі

2 Centr pruyom1Черговий офіційний прийом сімейної радниці Львівщини відбувся сьогодні, 18 грудня, у Другому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Поруч з сімейною радницею Надією Філінською-Іваньо з клієнтами спілкувались представники Другого львівського місцевого центру з надання БВПД, Головного територіального управління юстиції та патрульної поліції у Львівській області.

Як відзначила пані Надія, позитивно, що багатодітна мама, яка зверталась за консультацією раніше, вже отримала витяг з державного реєстру, яким підтвердила свій статус потерпілої від домашнього насильства 

для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Хочу, щоб у ці передсвяткові дні сталося чудо для однієї дівчини. Вона вже повнолітня, і 8 років не чула нічого від батька. І «не чула» тут не лише в переносному значенні» – дівчинка потребує слухового апарату. Їй заборгували по аліментах більше 30 000, батько живе в Іспанії…» розповіла сімейна радниця.

Детальніше...

Година спілкування «Сторінками Загальної Декларації прав людини»

Деталі

Упродовж Тижня права, окрім низки надзвичайно корисних та пізнавальних заходів Центрів з надання БВПД Львівщини, відбулась година спілкування в Львівській академічній гімназії на тему: "Сторінками Загальної декларації прав людини" та показ документального фільму "Габріель повідомляє з чемпіонату світу" - від фахівців Другого львівського місцевого центру.

exam

Детальніше...

У Львові презентували правничу енциклопедію «WikiLegalAid»

Деталі

RC Wiki9«Довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, створеним з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги», – про це розповів під час презентації платформи директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин сьогодні, 13 грудня, у прес-центрі «Гал-інфо».

Що являє собою «WikiLegalAid»? Це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

«Це абсолютно безкоштовно, і скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен хто має доступ до мережі Інтернет», наголосив Ігор Микитин.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube