Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Корисні посилання  

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області представляє

Деталі

До вашої уваги черговий випуск програми «Право як цінність». Як діяти, якщо ви хочете змінити цільове призначення своєї земельної ділянки? Як здійснюється поділ земель на категорії? Які документи необхідно оформити?

В сюжеті програми - поради та роз'яснення з питань земельного законодавства від головного спеціаліста Сокальського бюро правової допомоги Ірини Скалецької.

Цікавого та пізнавального вам перегляду!


                                           
exam

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області інформує

Деталі

Консультування жителів Перемишлянщини фахівцями бюро правової допомоги

Peremyshl zahid17 січня заступник начальника Перемишлянського бюро правової допомоги Ірина Дацишин здійснила виїзд до села Липівці на Львівщині. Вона зустрілася з представниками сільської ради та проконсультували громадян з питань сімейного права та орендних відносин.

Упродовж інформаційної сесії Ірина Дацишин роз’яснила присутнім громадянам положення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, порядок отримання такої допомоги, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, зокрема проблемних питань громади села, де функціонуватимуть дистанційні пункти.

Детальніше...

Нікчемність договорів, що укладені не з тим братом-близнюком

Деталі

sudДо Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась жінка з особливими потребами пенсійного віку. Пенсіонерка звернулась з метою захисту її інтересів у справі про визнання нікчемними договорів купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки.

За словами жінки, в січні 2008 року вона дала згоду відповідачу на укладення з ним договору довічного утримання. Спершу відношення до неї зі сторони чоловіка було нормальним, але згодом він почав забороняти їй ходити по будинку, користуватися холодильником та продуктами. У 2011 році чоловік побив пенсіонерку, завдавши їй легкі тілесні ушкодження, про що вона повідомила поліцію.

Саме тоді виявилось, що жінка підписала не договір довічного утримання, а договори купівлі-продажу свого будинку та земельної ділянки! І що найцікавіше, вона підписала їх не з тим чоловіком, з яким мала намір укласти договір – а з його братом-близнюком (жінка не розрізняє їх, коли вони окремо).

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

Tomorrows lawyer Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.

Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього"  команда програми оголошує імена відібраних учасників:

"Щиро вітаємо колег на борту унікальної всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів.

Детальніше...

Одна з найрезонансніших справ Львівщини: трьох громадян після шести років перебування у слідчому ізоляторі - виправдано судом

Деталі

foto 1“Система безоплатної правової допомоги працює з 1 січня 2013 року. Ми пройшли шлях від жодного виправдального вироку у 2013-му році по Львівській області – і до сьогоднішнього дня, коли троє осіб, перебуваючи 6 років в СІЗО виправдані і звільнені з-під варти у залі суду. У контексті дієвості Закону України «Про безоплатну правову допомогу» ця справа є надзвичайно показовою ”, – зазначила сьогодні, 11 січня, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Віра Іськович під час прес-конференції на тему: «Одна з найрезонансніших справ Львівщини: трьох громадян після шести років перебування у слідчому ізоляторі - виправдано судом».

У прес-конференції також взяли участь адвокати, що здійснювали захист обвинувачених Ростислав Доль та Олег Волкун, а також самі обвинувачені – Ірина Л. та Андрій Ч.

Як повідомив адвокат Ростислав Доль, 12 липня 2010 року Галицьким РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України – умисне вбивство.

За підозрою у скоєнні цього злочину, органами досудового розслідування цього ж року було затримано трьох осіб, а саме Володимира О., Андрія Ч. та Ірину Л. та поміщено у Львівський слідчий ізолятор, де вони утримувалися до грудня 2016 року.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Прес-анонс
  2. Сила протидії змінам вартує кращого застосування
  3. Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
  4. Шановні колеги, друзі та партнери!
  5. Суд визнав за позивачем право власності на земельну ділянку його матері
  6. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області нагадує
  7. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 20
  8. Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»
  9. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області повідомляє
  10. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області консультує
   

Безоплатна правова допомога

   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

ATO

   
exam
   

Питання та відповіді  


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/lviv/modules/mod_news_pro_gk5/helpers/gk.utils.php on line 181
   

Адвокатам  

   Калькулятор для                розрахунку оплати            послуг адвокатів                згідно   Наказу                   Міністерства юстиції       №634/5 від 30.04.2015 

НОВІ Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 

Акти надання БВПД
Форми моніторингу

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube