Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

До уваги громадськості та ЗМІ!

Деталі

Anons31 березня 2017 року відбудеться правопросвітницька акція «День учасника АТО» для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, та осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО.

 Організатор акції – Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області.

 ВПЕРШЕ, одночасно в місцевих центрах та в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудеться консультування учасників АТО та членів їх сімей фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з друзями-партнерами.

Детальніше...

Правопросвітницька акція «День учасника АТО» від Львівських місцевих центрів з надання БВПД

Деталі

ATOЛьвівські місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках правопросвітницької акції «День учасника АТО» для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, та осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО, запрошують усіх зацікавлених осіб на зустріч за круглим столом на тему: «Вирішення проблем  щодо отримання та користування пільгами учасника АТО у правовий спосіб».

Мета заходу: інформування учасників заходу про механізми отримання та користування пільгами учасника АТО.

Наші партнери:

Львівська міська рада, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, Львівський обласний військовий комісаріат, ГО «Європейський діалог», ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»», Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області.

Захід відбудеться 31 березня 2017 року об 14.30 год за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 30, третій поверх.

Детальніше...

 Спільні консультування у Городоцькому, Рава-Руському та Жовківському бюро правової допомоги

Деталі

Spilni konsult 2 Centr29 березня 2017 року в Городоцькому, Рава-Руському та Жовківському бюро правової допомоги Другого львівського місцевого центру з надання БВПД відбувся особистий прийом мешканців директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігорем Микитиним.

В рамках робочого візиту Ігор Микитин разом з начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Другого львівського місцевого центру Уляною Стефак ознайомився з роботою трьох бюро: усім спектром послуг, що надаються його фахівцям, відвідуваністю цих бюро, роботою колег у напрямі інформування місцевої громади щодо можливостей скористатися послугами бюро.

Детальніше...

«День учасника АТО» від Буського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

ATO31.03.2017 року в Буському місцевому центрі та бюро правової допомоги одночасно відбудеться правопросвітницька акція «День учасника АТО».

З метою консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, осіб, які захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в бойових діях під час проведення антитерористичної операції, добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, членів їх сімей, інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, Буським місцевим центром безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами проводиться «День учасника АТО».

Детальніше...

Правопросвітницька акція «День учасника АТО» на Стрийщині

Деталі

ATO31 березня 2017 року Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області організовує День учасника АТО – правопросвітницьку акцію для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, а також для осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО.

ВПЕРШЕ, одночасно в місцевих центрах, а також в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудеться консультування учасників АТО та членів їх сімей фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з друзями-партнерами.

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із партнерами: Стрийським міськрайонним центром зайнятості, громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання Учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» проводитиме прийом учасників АТО та членів їх сімей для індивідуального консультування.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube