Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Львові обговорювали шляхи ефективнішої взаємодії у процесі реєстрації громадських формувань

Деталі

seminar 2

Сьогодні, 26 травня, у Львові відбувся одноденний навчальний семінар на тему «Взаємодія органів юстиції та центрів безоплатної вторинної правової допомоги при реалізації повноважень у сфері державної реєстрації громадських об'єднань». Захід організований спільно Українським незалежним центром політичних досліджень (далі – УНЦПД), Міністерством юстиції України та Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки проекту USAID «Громадяни в дії». Координаційний центр з надання правової допомоги на заході представили заступник директора Сергій Троценко та заступниця начальника Управління координації системи надання безоплатної правової допомоги Олена Ялова. 

Учасниками семінару стали 42 працівники регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД) з 11 областей України, які здійснюють прийом-видачу документів для реєстрації громадських об`єднань (є фронт-офісами). Зокрема, Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області представили його директор Ігор Микитин та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Орест Шот.

У навчальному заході взяли участь керівник Програми розвитку громадянського суспільства УНЦПД Максим Лациба, експертка УНЦПД Соломія Старосольська, заступниця начальника управління державної реєстрації – начальниця відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Юлія Бабина, начальниця відділу нормативно-правового забезпечення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України Анна Соколова.

Детальніше...

Консультування мешканців у Турківському, Старосамбірському та Рудківському бюро правової допомоги

Деталі

Konsult buro24  травня 2017 року в Турківському, Старосамбірському та Рудківському бюро правової допомоги Самбірського місцевого центру з надання БВПД відбувся особистий прийом мешканців директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігорем Микитиним.

Детальніше...

Допомога засудженим

Деталі

yourimage19 травня 2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Наталія Мелян в межах проведення інформаційно-консультативної сесії «Безоплатна правова допомога – соціально-правова ініціатива держави» відвідали Личаківську  виправну колонію ЛВК № 30.

Детальніше...

Відтепер про нас знатимуть ще більше

Деталі

1Centr bordНещодавно у Львові по вулиці Широкій, 62 розміщено інформаційний білборд Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Всесвітній день вишиванки

Деталі

18518112 297137434068833 7973483774189111766 o 1Свято Вишиванки у львівському Регіональному центрі. І що радує, так це те, що БЕЗ!!! нагадувань. Львів сьогодні "цвіте" різнобарв'ям вишиванок. І з бабусиної скрині і мамині вечірні потуги і дружинин весільний подарунок і "закупи" на Перший дзвоник, на перше Причастя, заручини. Просто сподобалась на "Вернісажі" чи в артсалоні. Сторічна, батьківський спадок, моя перша на "випускний" початкової школи, сучасна. Це все сьогодні випране, напрасуване, одягнене. Разом з усмішкою на вустах. Ось це і є справжня підтримка свого, українського національного світосприйняття. Слава Україні!!!

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   
   
Tomorrowslawyer
   

logo openeurope

   
mpk2
   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Питання та відповіді  

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
   

Адвокатам  

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube