Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Відбулися навчання у сфері захисту речових прав на земельні ділянки

Деталі

RC zem1 223 квітня 2018 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області спільно з пулом адвокатів-«земельників» провів навчальний семінар на тему «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки».

Метою проведення семінару було обговорення змін до законодавства, їх вплив на реалізацію процедур оформлення права власності на земельні ділянки, типових проблемних питань захисту права власності, з якими звертаються клієнти до працівників системи БВПД та адвокатів, які працюють з центрами надання БВПД.

Детальніше...

У Львові під тренінгу вчились працювати з платформою правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

RC platforma wiki2Упродовж 19 - 20 квітня 2018 року, за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», в управлінні «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги відбувся навчальний тренінг для працівників системи безоплатної правової допомоги, які користуються у своїй роботі довідково-інформаційною платформою правових консультацій «WikiLegalAid».

Зазначений захід мав на меті поширення позитивного досвіду використання під час консультування клієнтів довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» та ознайомлення працівників з її можливостями; обмін досвідом у проведенні тренінгів такого формату між працівниками Львівської та Київської ресурсно-комунікаційної платформ.

Учасниками навчального тренінгу стали представники Координаційного центру з надання правової допомоги, управління «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа», Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Адвокатам системи БПД Львівщини розповіли про більш дієві методи впливу на неплатників аліментів

Деталі

RC trening advokatyАдвокати системи безоплатної правової допомоги Львівщини обговорили нюанси застосування нового законодавства, яке регламентує вирішення проблем домашнього насильства та захисту прав дітей. Тренінг відбувся у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

Від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області у тренінгу взяла участь начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Наталія Мелян.

Учасники проаналізували теоретичні аспекти ухваленого законодавства, зокрема, особливості домашнього насильства та спеціальні заходи його протидії. Адвокати системи БПД активно долучились до обговорення, оскільки кожен має в провадженні справи, пов’язані з домашнім насильством. Зокрема, на прикладах були окреслені способи та методи ідентифікації фактів насильства при роботі з клієнтом, а також практики застосування судами обмежувального припису до особи – кривдника, який вчинив домашнє насильство.

Детальніше...

У Миколаєві говорили «ні» булінгу серед дітей та молоді

Деталі

Stryi buling19 квітня 2018 року у Миколаївському бюро правової допомоги відбувся круглий стіл на тему: «Попередження насильства серед дітей та учнівської молоді,  булінг, – ні!».

Мета заходу – обговорення проблеми насильства серед дітей та учнівської молоді та напрацювання шляхів щодо його попередження, виявлення та запобігання.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Співпраця Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області з Львівською міжрегіональною ресурсно-комунікаційною платформою
  2. У Сколе започаткували «Правові читання»
  3. Фахівці Яворівського та Новояворівського бюро правової допомоги зустрілись з керівництвом військової частини
  4. Співпраця Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області та Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
  5. Відбувся спільний виїзний прийом мешканців Давидова представниками системи безоплатної правової допомоги та юстиції Львівщини
  6. Співпраця задля допомоги вразливим та незахищеним верствам населення
  7. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області консультує
  8. Шановні друзі, колеги, партнери та клієнти!
  9. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №33
  10. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області представляє
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube