Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Завдяки адвокату системи БПД суд поновив порушене право переселенця з м. Макіївка

Деталі

VPOДо Турківського бюро правової допомоги звернувся чоловік з метою захисту своїх соціальних прав як внутрішньо переміщеної особи. Переселенець не погоджується і хоче оскаржувати рішення Управління соціального захисту населення, відповідно до якого його було знято з обліку внутрішньо переміщених осіб і при цьому не повідомлено про причини такого рішення.

За словами чоловіка, з початком військових дій в 2014 році м. Макіївка, де він проживав, стало тимчасово окупованою територією, і він змушений був залишити рідну домівку та шукати інше місце проживання.

Детальніше...

Співпраця Першого львівського місцевого центру з міськими відділами пробації

Деталі

1 Centr probacia17 січня 2018 року директор Першого львівського місцевого центру з надання БВПД Юлія Грушицька провела робочу зустріч з очільниками районних секторів Львівських міських відділів пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Участь у зустрічі також взяли: Ігор Шургот, завідувач Шевченківського РС ЛМВ з питань пробації; Леся Михальська, завідувач Сихівського РС ЛМВ з питань пробації; Андрій Терих, начальник Личаківського РС ЛМВ з питань пробації; Наталія Голованьова, начальник Франківського РС ЛМВ з питань пробації; Світлана Клюс, завідувач Галицького РС ЛМВ з питань пробації; Віталій Мусійовський, начальник Залізничного РС ЛМВ з питань пробації.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

7777-police-tackle-domestic-abuse07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

Посилено правовий захист дітей та осіб, які постраждали від домашнього насильства

Деталі

Dom nasylstvo07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», прийнятий Верховною Радою України 07 грудня 2017 року та опублікований в №4 газети «Голос України».

Зазначений закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства, а також вносить зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Зустріч з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу
  2. Фахівець Сколівського бюро правової допомоги провела виїзний прийом у селі Тухля
  3. Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році
  4. У Львові на круглому столі обговорювали шляхи усунення дискримінації в сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України
  5. У Буську провели круглий стіл для місцевих ЗМІ
  6. У Регіональному центрі триває конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Висловлюємо співчуття
  8. У Миколаївському бюро правової допомоги обмінювались досвідом та налагоджували співпрацю
  9. Вакансія у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
  10. Розмір винагороди адвокатів за надання БВПД з 1 січня 2018 року збільшується вдвічі
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube