Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Адвокатка системи БПД допомогла клієнтці встановити належність трудової книжки її чоловікові

Деталі

advokatДо Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка К. з метою складення заяви та представництва її інтересів в суді у справі про встановлення факту, що має юридичне значення.

Відповідно до доручення Червоноградського місцевого центру з надання БВПД, громадянці К. була призначена адвокат Оксана Левицька.

Адвокатка звернулася з адвокатським запитом у Відділ реєстрації Червоноградської міської ради Львівської області про надання довідки про місце реєстрації громадянки К., та підготувала заяву до суду – в порядку окремого провадження про встановлення факту, що має юридичне значення.

У заяві було вказано, що у трудовій книжці її чоловіка допущено помилку у прізвищі при перекладі з російської мови на українську. Встановлення даного факту необхідне їй для оформлення пенсії у зв’язку з втратою годувальника. Зазначила, що у інших його документах, а саме: паспорті громадянина України, довідці про присвоєння ідентифікаційного номера, свідоцтві про шлюб, пенсійному посвідченні та у свідоцтві про смерть, дане прізвище було вказано вірно.

Громадянка К. зверталась в Сокальське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області про призначення їй пенсії у зв’язку з втратою годувальника, однак їй було відмовлено у зв’язку з даними розбіжностями.

Заявниця просила суд задоволити заяву та встановити факт, що має юридичне значення, а саме що – трудова книжка належить її чоловіку.

Відтак, Червоноградський міський суд Львівської області заяву задоволив.

Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Червоноградському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Червоноград, вул. проспект Шевченка, 21; конт.тел.: (03249) 3-11-33, (03249) 3-17-22.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube