Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Адвокати не мають часу на відпочинок

Деталі

20170720 122432Сьогодні, 20 липня 2017 року найактивніші адвокати, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги на Львівщині та об’єднались у пули «адвокатів-сімейників», «адвокатів-земельників» та «адвокатів-спадковиків», провели першу спільну зустріч, на якій обговорили результати своєї роботи та поділились міркуваннями щодо подальших форм співпраці.

Метою зустрічі було, в неофіційному форматі, підвести підсумки своєї співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та окреслити основні напрямки та бачення своєї роботи до кінця року, а також обговорити наявні проблемні питання, які виникають в процесі реалізації доручень центрів з надання допомоги мешканцям Львівщини.

Учасники зібрання, а це були адвокати: Вікторія Семко, Руслана Кравчишин, Надія Маріловцева, Оксана Ощипок, Віра Карпінець, Роман Мельник,  Олег Семочко, а також Уляна Стефак, в.о. директора Другого львівського місцевого центру та Орест Шот, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру, які проаналізували етап становлення пулів, їх перші засідання пулів та проведені навчальні семінари для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідальним за охорону та технічне забезпечення заходу був начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Другого львівського місцевого центру Віталій Кузь, який успішно справився з завданням.

20170720 122432Орест Шот ще раз подякував адвокатам за проведену роботу та підкреслив, що саме завдяки їх зусиллям та бажанню вдалось провести три цікаві навчальні семінари, направлені на підвищення рівня фаховості працівників системи безоплатної правової допомоги, що однозначно матиме своїм наслідком поліпшення якості надання правових послуг мешканцям Львівщини. «Однак, - звернув увагу Орест Шот, - це дуже гарний початок, але є потреба у продовженні роботи щодо підвищення професійності працівників системи правової допомоги та й самих адвокатів, які у повсякденній праці мають справу з вирішенням складних питань, що обтяжується додатково ще й плинністю законодавчого регулювання тих чи інших питань в часи проведення реформ практично у всіх сферах життя».

Уляна Стефак підтвердила готовність Другого львівського місцевого центру і надалі допомагати проведенню навчальних семінарів, сприяти адвокатському середовищу у проведенні заходів, направлених на поліпшення якості надання правової допомоги спеціалістами місцевих центрів та адвокатами.

Відбувся обмін думок щодо подальшої роботи пулів. Усі висловились за те, що навчальні семінари повинні і надалі залишитись однією з найважливіших форм співпраці, під час яких найкраще можна донести необхідну інформацію до зацікавлених осіб. Водночас, важливим є урізноманітнення цих заходів, шляхом залучення спеціалістів з кола партнерів Регіонального центру, формою подання інформації, системністю інформування, наявністю ефективного зворотного зв’язку та інше. Літній період не зменшив завантаженість адвокатів, які не зважаючи на відпускний період, постійно задіяні до розгляду справ і частина адвокатів навіть не змогла прийти на зустріч власне через участь у судових засіданнях. Так що адвокати не відпочивають, а на ділі забезпечують неперервність надання правової допомоги клієнтам системи безоплатної правової допомоги.

20170720 134937Адвокати запропонували Регіональному центру провести спільну зустріч з нотаріусами щодо обговорення важливих питань, які виникають під час ведення спадкових справ клієнтів системи безоплатної правової допомоги.

Такий захід планується на жовтень місяць, а у вересні адвокатам запропоновано долучитись до навчального семінару, організованому Регіональним центром та Департаментом соціального захисту населення, щодо складних питань надання субсидій та пільг.

Не менш важливим залишається питання самоорганізації правового середовища, оскільки специфіка роботи, завантаження та інші об’єктивні фактори  не сприяють його ефективному існуванню. Тим не менше потреба у цьому є, і спілкування у професійному середовищі є дуже важливим елементом розвитку кожного зокрема, і спільноти в цілому.

Учасники неформальної зустрічі накреслили конкретні плани, реалізація яких настане після завершення періоду літнього відпочинку, а також висловили свої думки щодо нових етичних правил поведінки адвокатів.

Наступна зустріч запланована на 28.07.2017.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube