Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Кримінальна відповідальність неповнолітніх та відбування покарання: телеміст за участі трьох регіонів

Деталі

RC stil2Кримінальна відповідальність неповнолітніх та відбування ними покарання – такою була тема «скайп - круглого столу» Львівського, Харківсько-Луганського та Черкаського регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги сьогодні, 26 листопада 2018 року.

Участь у зазначеному заході взяли представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, органів пробації у Львівській області та адвокати системи БПД – учасники тренінгу з медіації для неповнолітніх.

Так, директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин розповів про участь Центру у захисті прав підлітків та подав статистику надання БВПД Центром впродовж 2014-2018 років. Зокрема, Ігор Микитин розповів, що, згідно з показниками, кількість виданих доручень для захисту неповнолітніх впродовж цих років знижується.

Заступник директора Регіонального центру Віра Іськович у контексті зазначеної теми наголосила на важливості співпраці з громадськими організаціями.

RC stil1

У свою чергу адвокатка Тетяна Малерик розповіла проблематику участі адвокатів БВПД у захисті неповнолітніх та можливість її уникнення при використанні медіації.

Про статистику та профілактичні заходи щодо поведінки неповнолітніх, які стоять на обліку проінформували учасників начальник філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області Богдан Гедза та начальник сектора ювенальної пробації Центру Христина Бавшина.

Також ділилися досвідом співпраці з Регіональним та місцевими центрами БВПД у Львівській області та громадськими організаціями, що працюють з неповнолітніми.

Досвідом роботи в Харківсько-Луганській області та роботи у майбутньому пілотному проекті медіації, при вчиненні легких правопорушень неповнолітніми, за участі наших областей, ділилися директор Харківсько-Луганського регіонального центру Анатолій Бородавка та фахівці Центру Марина Старовойтова та Максим Кривогуз.

RC stil3

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube