Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

«Піднімав за руки, ноги і кидав на підлогу» – багатодітна мама довірилась сімейній радниці у багаторічному домашньому насильстві

Деталі

RC radnycia4Третій офіційний прийом сімейної радниці Львівщини відбувся сьогодні, 27 листопада, у Другому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час прийому звернулось троє мешканців регіону з приводу консультацій щодо питань: поділу подружнього майна, виплати заборгованості по аліментах та вчинення домашнього насильства.

Серед клієнтів, що звернулись у Центр – мешканка одного з районів Львівщини, багатодітна мама, що багато років потерпає від домашнього насильства.

Поруч з сімейною радницею Надією Філінською-Іваньо з жінкою спілкувались представники Регіонального центру з надання БВПД, Головного територіального управління юстиції, патрульної поліції у Львівській області та міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

RC radnycia1

Питання запобігання домашнього насильства – потребує ефективної взаємодії державних органів та соціальних служб, відтак кожен з присутніх допомагав клієнтці у вирішенні питань, що належить до компетенції їхньої структури.

RC radnycia2

Найперше, що потребувала жінка – це нерозголошення її особи, спілкування і запевнення, що невдовзі зможе знайти роботу і впевнено виховувати своїх дітей, а поки що вона чекає на рішення суду щодо розлучення з кривдником.

RC radnycia3

Нагадаємо, прийом сімейної радниці відбувається щовівторка з 10 до 13 год. у Другому львівському місцевогму центрі з надання БВПД за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 30.

Ініціатива «Сімейні радники» - це спільна ініціатива Міністерства юстиції України, державної системи безоплатної правової допомоги та громадськості. Сімейні радники співпрацюють з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби Мін'юсту, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами та іншими представниками державних структур та громадськості.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube