Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   

Digest

   

peremishcheni

   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Робота Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги впродовж 10 - 17 серпня 2015 року

Деталі

workВпродовж тижня Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області було видано 59 доручення адвокатам, з яких 21 для здійснення захисту затриманим особам, 2 для проведення окремої процесуальної дії та 36 для захисту за призначенням згідно постанови слідчого та ухвали суду у кримінальному провадженні.
 

Зареєстровано фінансові зобов’язання по програмі 3603030 «Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» на суму 36354,13 грн.


Проведено оплату життєдіяльності Центру, а саме: заробітної плати працівників за І половину серпня – 14562,50 грн., нарахування на заробітну плату – 5286,20 грн.

Звітування по роботі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

ПЕРШИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ МЦ

За період з 10 по 14 серпня 2015 року до Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 9 нових клієнтів.
Скеровано до суб*єктів надання первинної правової допомоги - 0.
Прийнято рішень про надання БВПД – 4, видано доручень адвокатам -8, прийнято актів від адвокатів-21.
Переглянути новини Першого львівського МЦ  

ДРУГИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ МЦ

До Другого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в період з 10.08.2015 по 14.08.2015 звернулось 14 клієнтів.
Працівниками відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами прийнято 23 поданих адвокатами звітів надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Переглянути новини Другого львівського МЦ 


САМБІРСЬКИЙ МЦ

До Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в період з 10.08.2015 до 14.08.2015 звернулось 6 клієнтів (4 осіб звернулись для отримання консультацій та роз’яснень, 2 - звернення про БВПД).
Працівниками відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Самбірського місцевого центру прийнято на опрацювання 15 поданих адвокатами звітів надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Переглянути новини Самбірського МЦ 


СТРИЙСЬКИЙ МЦ

Протягом 10.08.2015 - 14.08.2015 до Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось для отримання консультації, роз’яснення 12 клієнтів. З них двоє клієнтів звернулося для отримання БВПД.
Переглянути новини Стрийського МЦ 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ МЦ

Протягом 10.08.2015 - 14.08.2015 до Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулося 18 нових клієнтів. Усім було надано консультації, поінформовано про порядок подання і розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Десять клієнтів переадресовано в партнерські організації для надання первинної правової допомоги.
Прийнято 9 актів за дорученнями, виданими Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.
Переглянути новини Червоноградського МЦ 

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   
   
Tomorrowslawyer
   

logo openeurope

   
mpk2
   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Питання та відповіді  

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
   

Адвокатам  

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube