Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Співпраця у соціальній сфері

Деталі

19821086 464465410583045 1597874251 o07.07.2017 відбулась робоча зустріч начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ореста Шота з заступником начальника Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Віктором Степанюком на предмет підготовки спільного навчання для працівників соціального захисту та системи безоплатної правової допомоги з питань соціального захисту та надання безоплатної правової допомоги.

Між Регіональним центром та Департаментом вже тривалий час існує тісна співпраця: спільні заходи, круглі столи, презентаційні акції, робочі зустрічі, постійні консультації, участь в роботі експертної групи та інше. Однак в процесі роботи виникають нові виклики, з'являються проблемні питання, що спонукає до пошуку найефективніших форм співпраці.

Орест Шот на підставі аналізу проведеної роботи та беручи до уваги дані статистичної звітності роботи місцевих центрів, які підтверджують значний відсоток надання правових консультацій та інформації саме з питань соціального захисту, запропонував організацію спільного навчального семінару для працівників обох систем з актуальних питань сфери соціального захисту та правової допомоги.

Віктор Степанюк підкреслив важливість співпраці між структурами, які надають послуги в значній мірі одним і тим же категоріям населення та висловився за проведення такого навчання, яке буде корисним для обох сторін, і головне, сприятиме якіснішому наданню послуг мешканцям Львівської області.

Попередньо досягнуто домовленість про проведення такого семінару на вересень місяць, окреслено коло учасників, тематику семінару (субсидії та пільги), місце проведення та визначено відповідальних осіб.

Слід відзначити актуальність проведення навчального семінару якраз перед опалювальним сезоном, коли у населення Львівщини з'являються багато запитань, пов'язаних з тарифами, цінами, перерахунками субсидій, наданням пільг і т. п.

Віктор Степанюк та Орест Шот обговорили також інші питання щодо відлагодження системної співпраці в частині інформування змін в законодавстві, періодичному проведенні навчальних семінарів, розробки дорожніх карт надання послуг та ефективному використанні комунікаційних партнерських можливостей для донесення важливої інформації до населення.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube