Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Суд вирішив видати обмежувальний припис кривднику

Деталі

7777-police-tackle-domestic-abuseДо Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася багатодітна жінка з приводу протидії домашньому насильству, зокрема видачі обмежувального припису стосовно її чоловіка.

У позовній заяві йдеться, що чоловік систематично вчиняє домашнє насильство стосовно усіх членів сім'ї. Однак жінці захистити себе та інших членів сім'ї не вдається, не дивлячись на її неодноразові звернення до правоохоронних органів.

Буським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано доручення начальнику відділу представництва, адвокату Володимиру Романко.

Крім того відповідач зловживає алкогольними напоями, веде аморальний спосіб життя, ніде не працює. На ґрунті алкогольного сп'яніння виплескує безпідставну агресію, яка супроводжується застосуванням фізичного насильства до членів своєї сім'ї та інколи до зовсім сторонніх осіб. На час звернення за правовою допомогою жінка разом з дітьми перебувала у родичів та не мала змоги проживати у своєму будинку. За вчинення насильства в сім'ї її чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за фактом насильства в сім’ї та вчинення дрібного хуліганства.

Також органами поліції відносно чоловіка порушені два кримінальних провадження за умисне легке тілесне ушкодження (за ч.1 ст. 125 КК України). У даний час матеріали передані до суду.

За таких обставин видача обмежувального припису була життєво необхідною для позивачки з метою протидії домашньому насильству, яким визначити заходи тимчасового обмеження прав чоловіка та покласти на нього обов'язки на строк шість місяців, а саме:

- заборонити перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою;
- заборонити наближатися на відстань ближче 100 метрів до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць частого відвідування постраждалою особою;
- заборонити вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою або контактувати з нею через інші засоби зв'язку особисто і через третіх осіб.
- заборонити спілкування з малолітніми дітьми.

Володимир Романко склав заяву про видачу обмежувального припису та подано до суду.

Відтак, Буський районний суд Львівської області заяву громадянки про видачу обмежувального припису задоволив у повному обсязі та видав припис, яким визначено заходи тимчасового обмеження прав відповідача.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube