Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Суд задоволив позов про зняття арешту з майна малозабезпеченої громадянки

Деталі

sud 2До Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка з метою отримання адвоката за рахунок держави для представництва її інтересів у справі про зняття арешту з майна.

За словами жінки, у липні 2016 року помер її батько, у власності якого знаходився житловий будинок в Самборі. Після його смерті відкрилася спадщина на майно, зокрема і на згаданий вище будинок. Батько при житті заповіту не склав, жінка є єдиним спадкоємцем.

Для прийняття спадщини вона звернулася до державної нотаріальної контори. Державний нотаріус прийняв заяву про прийняття спадщини та повідомив жінку, що на все майно її батька накладено арешт. Як виявилось, у відділі виконавчої служби Самбірського МРУЮ Львівської області перебувало виконавче провадження про виконання судової постанови, під час якого державним виконавцем було накладено арешт на все майно чоловіка. Зазначене виконавче провадження завершене ще 29.12.2007 року, проте арешт з майна внаслідок помилки не було знято.

Таким чином, арешт на згадане майно був безпідставним, а це в свою чергу порушувало право жінки на вільне розпорядження майном. Згідно із цивільним законодавством, власник має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном (ст. 391 ЦК України). Тож для відновлення свого права жінка повинна була звернутися до суду із заявою про зняття арешту з майна.

Позаяк жінка належить до осіб, середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, за результатами даного звернення жінці було призначено адвоката за рахунок держави – Мирославу Цапар.

Адвокаткою було подано до суду позовну заяву про зняття арешту з майна, на підставі якої суд відкрив провадження у справі.

Дослідивши всі обставини справи, суд прийшов до висновку, що позов є підставний і підлягає задоволенню. Відтак, суд прийняв рішення зняти арешт з майна батька позивачки.

Нагадаємо, за детальною інформацією з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги звертайтесь до Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Самбір, вул. Мазепи, 13; тел.(03236) 606-54.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube