Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Бориславській бібліотеці консультували громадян про зміни у пенсійному законодавстві

Деталі

Stryy punktВчора, 25 липня, у бібліотеці №2 міста Борислава, що розташована по вулиці Трускавецькій, 45, забезпечено роботу мобільного консультативного пункту.

Прийом громадян проводився фахівцем Бориславського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру Анною Маслей, начальником відділу обслуговування громадян у м. Бориславі Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду Наталією Чечіль та начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в м. Бориславі ДОУПФУ у Львівській області Оксаною Кацюриною.

Запровадження пенсійної реформи в Україні є одним з ключових питань сьогодення, позаяк громадяни очікують позитивних змін у пенсійній системі України. Виходячи з цього, громадянам хотілось почути безпосередньо про зміни в законодавстві, у випадку підтримання реформи Уряду, зокрема чимало питань стосувались розміру пенсій, пенсійного віку, умов індексації пенсій, а також спеціальних пенсій та пенсій за вислугу років.

Окрім того, жителів міста цікавила інформація про те, як можна скористатись послугами адвоката за рахунок держави: необхідні документи, субֹ’єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок її надання тощо.

У зв’язку з потребою проведення заходів такого формату, партнери досягнули згоди щодо продовження діяльності мобільного пункту на базі бібліотечної системи із залученням представників інших державних установ.

Нагадаємо, за детальною інформацією звертайтесь у Стрийський місцевій центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх.
Тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube