Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Києві під час тренінгу обговорювали питання запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Україні

Деталі

RC trening2Протягом 26 – 28 лютого 2018 року у Києві відбувся тренінг «Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству» для суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству Львівської та Вінницької областей, у яких запроваджується пілотний проект зі створення мобільних груп.

Тренінг відбувся за сприяння Фонду ООН у галузі народонаселення, посольства Великої Британії в Україні, Міністерства соціальної політики України та Східноєвропейського інституту репродуктивного здоров’я.

У навчальному заході взяла участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович.

З вітальним та вступним словом звернулись до учасників тренінгу Павло Замостьян, заступник Представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та Іонела Хорга, програмний координатор Східноєвропейського інституту репродуктивного здоров’я (ЕЕIRH).

Упродож першого та другого днів тренінгу учасники розглянули поняття насильства за ознакою статі та домашнього насильства; чинники, що підвищують ризик насильства та його динаміку, з якими ознайомила Іонела Хорга. Вона поділилась досвідом Румунії у створенні притулків та мобільних груп з протидії домашньому насильству.

Також Іонела Хорга розповіла про принципи та стандарти якості надання допомоги постраждалим.

У свою чергу Олена Кочемировська, радник з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству UNFPA поінформувала присутніх про можливості міжвідомчого реагування на насильство за ознакою статі в Україні.

Також учасники тренінгу більше дізнались про притулки для постраждалих в Україні завдяки Костянтину Бойчуку, регіональному координатору програми (UNFPA) та Вікторії Яловській, координатору проекту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Крім виступів спікерів, учасники обговорювали напрацювання у групах та слухали коментарі міжнародних експертів.

RC trening1

У третій день тренінгу присутні ознайомлювались із законодавчими змінами у питаннях запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, зокрема Законами України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про рівні права і можливості жінок і чоловіків».

Віктор Вальчук, голова правління ГО «Велес+» та Галина Федькович, юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи» детальніше зупинились на спеціальних заходах щодо протидії домашньому насильству, відповідальності у сфері запобігання та протидії насильству; питанні розробки місцевого механізму міжвідомчої взаємодії суб’єктів протидії та запобігання домашньому насильству у Львівській та Вінницькій областях.

Наостанок учасники підводили підсумки тренінгу та отримали сертифікати.

Нагадаємо, 7 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube