Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Сокалі відбувся круглий стіл на тему вирішення проблеми гендерно зумовленого насильства

Деталі

stil 227 лютого 2018 року директор Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Костишин взяла участь у засіданні круглого столу, що відбувся в Сокальській райдержадміністрації в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується Фондом народонаселення ООН в Україні за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я».

Цьогоріч на Сокальщині розпочали роботу мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, створені для надання соціально-психологічної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах через гендерно зумовлене, в тому числі домашнє насильство.

Керуючись принципами етичності, партнерства та взаємної довіри, поваги та збереження гідності до особистості клієнта, комплексного підходу, відсутності дискримінації, мобільні бригади забезпечуватимуть екстрене реагування та надання в найкоротші терміни соціально-психологічної допомоги жертвам насильства, консультування з питань попередження насильства, з соціально-правових питань, сприяння жертвам насильства в отриманні іншої допомоги.

Головуючий під час засідання круглого столу голова Сокальської РДА Роман Токай наголосив на актуальності та затребуваності у роботі мобільних груп, висловив особисту зацікавленість та готовність підтримати їх діяльність.

Більш детальнішу інформацію про напрямки та алгоритм роботи, повноваження мобільної групи, що обслуговуватиме Сокальський район, м. Червоноград та Великомостівську об’єднану територіальну громаду надала присутнім її керівник Світлана Калиш.

Під час обговорення порушувались питання про встановлення статусу жертви насильства, механізмів переадресації клієнтів, здійснення спільних виїздів, проведення комплексних інформаційних та просвітницьких заходів, необхідності створення уніфікованої бази реєстрації жертв насильства.

У 2018 році мобільні групи соціально-психологічної допомоги обслуговуватимуть мешканців десяти областей України. На Львівщині вони працюватимуть у Жидачівському, Золочівському, Сокальському районах, містах Львів та Червоноград.

Нагадаємо, за детальною інформацією звертайтесь у Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Червоноград, проспект Шевченка, 21; тел.: (03249) 3-11-33, (03249) 3-17-22.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

 

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube