Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Відбувся перший навчальний семінар з питань сімейного права

Деталі

IMG 335916 червня 2017 року у Другому львівському місцевому центрі з надання БВПД відбувся навчальний семінар на тему «Окремі питання врегулювання сімейних відносин». Це перший у серії навчальних семінарів з питань сімейного права, організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області спільно з пулом «адвокатів-сімейників».

У заході взяли участь представники Регіонального та 6-ти місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини. Тренери навчального семінару – адвокати Роман Мельник, Вікторія Семко та Віталій Веремчук.

Семінар мав на меті посилити навики роботи фахівців відділів представництва; правової інформації та  консультацій місцевих центрів з надання БВПД, а також бюро правової допомоги.

З привітальним словом виступив директор Регіонального центру Ігор Микитин, який нагадав учасникам семінару про найосновнішу рису фахівців системи безоплатної правової допомоги – любов до людей. «Система безоплатної правової допомоги зазнала значного випробування, однак при сьогоднішніх викликах, ви гідно виконуєте свою роботу», – звернувся він до фахівців центрів. Також Ігор Микитин зазначив, що даний семінар є успішним результатом спільної річної роботи Регіонального центру та пулу «адвокатів-сімейників».

IMG 0579

Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру Орест Шот розкрив питання нормативного регулювання сімейних відносин. Він презенував у графічному вигляді, що являють собою сімейні відносини. «Сімейні відносини є надзвичайно складними, і ми сьогодні спробуємо проаналізувати їх окремі аспекти», – зазначив Орест Шот.

IMG 3354

IMG 3365

Упродовж семінару адвокати активно ділились з присутніми актуальними питаннями регулювання сімейних відносин, про те, як відбувається практичне застосування норм сімейного законодавства.

IMG 0582

Так, адвокат Віталій Веремчук розповів про взаємні права та обов’язки у сім’ї, детальніше зупинившись на питанні стягнення аліментів. Презентуючи норми Сімейного кодексу України, він також проаналізував нещодавні законодавчі зміни щодо виплати аліментів на утримання дитини.

Як зазначив Віталій Веремчук, згідно з новим законом, розмір аліментів повинен бути достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

IMG 3369

У свою чергу адвокатка Вікторія Семко ознайомила присутніх про те, якими є підстави, порядок та наслідки позбавлення батьківських прав. Серед низки підстав позбавлення батька чи матері прав на дитину, зокрема, вона назвала ухилення від виконання батьківських обов’язків по вихованню дитини та жорстоке поводження з дітьми. Жорстоке поводження включає в себе фізичне, психологічне, сексуальне та економічне насильство.

IMG 3372

За словами Вікторії Семко, застосування хоча б одного з цих видів насильства є підставою для позбавлення батьківських прав.

Адвокат Роман Мельник розповів про способи розірвання шлюбу та визнання його недійсним.

IMG 0625

Друга частина семінару була присвячена роботі у малих групах, де учасники змогли обмінялись досвідом представництва інтересів клієнтів з питань сімейного права.

Нагадуємо, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській  області знаходиться за адресою:

м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube