Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Відбувся тренінг з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної первинної правової допомоги Львівщини

Деталі

RC trening krymin1Сьогодні, 26 вересня 2017 року, у приміщенні Другого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся тренінг з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної вторинної правової допомоги.

Тренінг організований за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії. Його учасниками стали: представники Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги Львівщини.

Тренерами заходу виступили працівники Регіонального та місцевого центрів з надання БВПД Тернопільської області, адвокати Віталій Сольський та Юрій Франків.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор Регіонального центру Ігор Микитин, який зазначив, що такий тренінг є надзвичайно корисним для фахівців системи безоплатної правової допомоги, адже «Центри прагнуть надати громадянам якнайширший спектр правових послуг, і ми кожного разу освоюємо нову ділянку роботи».

RC trening krymin3

Презентував тренінг Віталій Сольський. За його словами, програма тренінгу охоплює 28 питань, з якими найчастіше звертаються клієнти по цілій Україні, і вони є актуальними для бюро правової допомоги.

Під час тренінгу учасники розглядали питання, які стосуються подання заяви про злочин, зокрема, того, хто може подати заяву та що слід зазначити в такій заяві; правової допомоги у випадках домашнього насильства та складення цивільного позову у кримінальному процесі.

RC trening krymin4

Значна частина тренінгу була присвячена правам потерпілого, відмінностям між статусами заявника та потерпілого, в чому полягає право на їхній захист тощо.

Юрій Франків розповів про алгоритм дій заявника в разі неприйняття заяви слідчим.

У рамках тренінгу йшлося також про права та обов’язки свідків.

Спікери не оминули увагою механізми оскарження дій, бездіяльності, рішення слідчого, прокурора на досудовому розслідуванні.

Варто зазначити, що спеціально для таких тренінгів група експертів у складі адвокатів Віталія Каська та Юлії Лісової, а також очільниці управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, адвокатки Вікторії Мітько розробили «Довідник з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної первинної правової допомоги». Це видання підготовлене і видрукуване за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні». Усі учасники тренінгу отримали довідник для використання у роботі.

Друга частина тренінгу була побудована у форматі виконання практичних вправ та інтерактивної гри, зокрема, на теми затримання у кримінальному провадженні; надання правової допомоги при жорстокому поводженні з затриманими; виконання вироку та доступу до медичної допомоги в місцях несвободи.

Довідково

Каскадні тренінги – навчальні заходи для надавачів безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, що проводяться у всіх регіонах за визначеною тематикою. Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації фахівців, залучених до надання безоплатної правової допомоги.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube