Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

За рік платформу правових консультацій WikiLegalAid переглянули понад 1,3 млн разів

Деталі

Wiki-min-2Рік тому, 13 грудня 2018 року, в Україні відкрили правничу Вікіпедію – довідково-інформаційну платформу правових консультації WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua). За цей період інформацію, що містить платформа, переглянули понад 1,3 млн разів.

«Наша платформа правових консультацій унікальна тим, що вона орієнтована на потреби суспільства. Зараз ми працюємо над тим, як можемо покращити WikiLegalAid, розвивати її нові інструменти, що нададуть можливість нашим клієнтам отримати якісніший сервіс», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Наразі у платформі правових консультацій міститься 1570 консультацій з найактуальніших правових питань, з якими звертаються клієнти до системи надання БПД. Окрім правової інформації, у WikiLegalAid можна ознайомитися з нормативно-правовими актами, зразками процесуальних документів, переглянути судову практику.

WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Вікіпедії. Інформація постійно оновлюється з урахуванням змін законодавства та судової практики. Цією платформою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і громадяни без юридичної освіти.

Платформа розміщена у вільному доступі в мережі Інтернет. Незалежно від того, де знаходиться людина, вона може отримати якісну правову інформацію.

Найбільша кількість запитів щодо пошуку інформації на платформі WikiLegalAid зареєстрована в Києві – близько 42% від їхньої загальної кількості. Далі, з великим відривом, йдуть Дніпро – 6%, Львів – 4,4% та Харків – 4,2%.

Безперечно домінуюча кількість запитів надходить від мешканців України – 97%. Але статистика свідчить, що платформу також відвідують мешканці інших країн або ж громадяни України, які проживають в цих країнах. Так, в середньому по 2 тис. мешканців Сполучених Штатів Америки, Польщі та Німеччини відвідали українську правничу Вікіпедію протягом останніх 12 місяців. Консультації переглядають також в Китаї, Японії, Канаді та багатьох країнах Європи.

Найчастіше відвідувачі цікавилися консультаціями на теми: права та обов’язки членів виборчої комісії; звільнення з військової служби за станом здоров’я; відзив, відповідь на відзив та заперечення у цивільному процесі. До п’ятірки найпопулярніших запитів також ввійшли пільги для дітей учасників антитерористичної операції та Єдиний реєстр боржників.

Крім того, українці цікавилися інформацією щодо безоплатної передачі земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності; визначення розміру аліментів на дитину, виїзду дитини за кордон, у тому числі без згоди одного з батьків; порядком надання населенню субсидій, зокрема підстав для припинення надання раніше призначеної субсидії.

Функціонування WikiLegalAid забезпечується понад 600 працівниками системи надання БПД (консультантами та експертами платформи).

Для консультантів та експертів платформи у правових клубах PRAVОKATOR за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з грудня 2018 року по грудень 2019 року проведено 12 заходів, в яких взяли участь понад 220 осіб. Серед них: тімбілдінг для експертів платформи, серія спеціалізованих тренінгів з різних правових тем, тренінг для тренерів, які поширюють набуті знання та вміння серед своїх колег.


«Тепер наше завдання – популяризація WikiLegalAid серед громадськості як ефективного механізму правопросвітництва та вирішення правових проблем людей. Зараз ми удосконалюємо розділ із земельних питань, оскільки ця тема дуже актуальна для українців у зв’язку із земельною реформою», – говорить Олексій Бонюк.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua