Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Збірка «ПРОти НАСильства» стала доступною для людей з інвалідністю по зору

Деталі

04.10.2018 - PRO NAS 1За підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» озвучено друге, доповнене та оновлене, видання збірки «ПРОти НАСильства». Уперше збірку було видано у 2016 році. Озвучення збірки насамперед мало на меті зробити її доступною для людей з інвалідністю по зору.

«Ця унікальна збірка роздумів про людські права та гідність допоможе людям з інвалідністю по зору зрозуміти, що домашнє насильство не потрібно замовчувати чи вдавати, ніби нічого не відбувається. Збірка дасть сили та надії тому, хто їх втратив», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Збірка «ПРОти НАСильства» – літературний проект соціальної дії, спрямований на висвітлення та подолання проблеми домашнього насильства. Збірка містить 10 художніх оповідань сучасних українських письменників та письменниць про різні види домашнього насильства – сексуального, економічного, психологічного та фізичного.

Також у збірці є коментарі психологів, юридичні поради і зразки юридичних документів, що можуть бути корисними для людей, які зазнали насильства, та усім, хто є свідком домашнього насильства.

Збірка є частиною медійно-правозахисної ініціативи, що реалізується Громадським радіо за підтримки Уряду Канади в рамах проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

04.10.2018   PRO NAS (2)

Оновлену збірку озвучено у «Республіканському будинку звукозапису і друку» Українського товариства сліпих (УТОС) накладом 1100 аудіодисків.

Частина з них уже передана УТОС для розповсюдження надалі серед своїх обласних організацій та бібліотек, де її зможуть слухати люди з вадами зору. Інша частина за підтримки проекту буде розповсюджена до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги найближчим часом.

04.10.2018   PRO NAS (3)

Нагадаємо, що українці з інвалідністю по зору також мають змогу отримувати інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Тираж таких буклетів був надрукований завдяки підтримці українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик» та розповсюджений до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Буклети, надруковані шрифтом Брайля, розповідають про види безоплатної правової допомоги і про те, де саме її можна отримати.

Читати та завантажити збірку можна тут: http://qala.org.ua/wp-content/uploads/2016/04/180524_1650_ProNas.pdf

Почути збірку та завантажити аудіофайли можна тут: http://qala.org.ua/uk/elektronna-biblioteka/audiomateriali/

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube