Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Радехові пройшла спартакіада людей з інвалідністю

Деталі

Busrk Spartakiada2Щорічна районна спартакіада людей з інвалідністю, приурочена до Дня Незалежності України, відбулась у міському парку Радехова 20 серпня.

В урочистому відкритті спартакіади та нагородженні 48-ми її учасників, що змагалися у восьми видах спорту, взяли участь керівники райдержадміністрації, ради, Радехівської ОТГ та Радехівського бюро правової допомоги. 

Детальніше...

Центри з надання БВПД отримали буклети про права осіб з інвалідністю

Деталі

KC buklety prava osib z invalidnistiuДля клієнтів системи безоплатної правової допомоги надрукована серія буклетів щодо захисту законних прав та інтересів осіб з інвалідністю в Україні. Буклети розроблені та виготовлені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«Люди з інвалідністю досить часто потрапляють у проблемні правові ситуації та звертаються до системи безоплатної правової допомоги за захистом своїх прав. Майже 14% людей, які звернулися торік до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, – це особи з інвалідністю. Саме тому інформація щодо їхніх прав край важлива», – зазначив директор Координаційного центру за надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Сокальська бібліотека збирає молодь на просвітницьке дозвілля

Деталі

Chervonograd bibliot1У літній період у Сокальській районній бібліотеці для дітей відвідувачів традиційно багато: доки батьки на роботі, школярі полюбляють збиратися тут не лише, аби погортати нові книжки, але й щоб поспілкуватися між собою, пограти у настільні та рухливі ігри, переглянути правопросвітницькі мультики чи фільми.

Детальніше...

Комунікатори системи БПД покращили навички ефективної комунікації

Деталі

Trening 12-13.08.19 7Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Головне завдання комунікаторів, які працюють у регіональних центрах з надання БВПД, – формувати та передавати повідомлення про систему безоплатної правової допомоги, діяльність центрів та бюро правової допомоги, юристів та адвокатів, які захищають права людей. Як це краще робити? Протягом двох днів учасники та учасниці тренінгу вчилися, як чітко визначати цільову аудиторію, як комунікувати з різними категоріями людей, як правильно складати алгоритм роботи і точно вимірювати час для ефективної комунікації.

Комунікатори ділилися досвідом, генерували креативні ідеї, «прокачували» свої навички внутрішньої та зовнішньої комунікації. Cеред них - комунікаторка Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Уляна Мацько.

Детальніше...

У Львові пройшов Всеукраїнський форум з корпоративно-юридичної безпеки

Деталі

RC forum1Всеукраїнський форум з корпоративно-юридичної безпеки, організований юридичним виданням Femida.ua, відбувся 9 серпня у Львові. Серед учасників – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин, відбувся 9 серпня у Львові.

Під час Форуму обговорено низку актуальних питань:

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua