Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Як захиcтитись від булінгу та кібербулінгу дізнались учні Львівського училища

Деталі

2 Centr uchylyshceЯк убезпечити себе від булінгу в реальному та віртуальному світі, як захистити свої права і приватність розповідали учням Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій на семінарі "Протидія булінгу. Кібербулінг. Відповідальність за вчинення булінгу" фахівці Другого львівського місцевого центру.

Зі старшокурсниками, які будуть вперше голосувати провели інформаційну зустріч щодо переліку документів, які необхідно брати з собою на дільницю та що робити за відсутності запрошення на вибори.

Детальніше...

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

55555555555551Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Співпраця з обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Деталі

RC obl slyjbaЗадля створення рівних можливостей для доступу громадян до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги був підписаний Меморандум про співпрацю між Регіональним центром з надання БВПД у Львівській області та Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області консультує

Деталі

Спеціально до тематичного тижня сім’ї фахівці Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготували інформаційний буклет про право особистої приватної власності дружини та чоловіка.

Особиста приватна власність кожного з подружжя – це те майно, яке належить лише одному з подружжя і на яке не поширюється сімейно-правовий принцип спільності майна подружжя. Стосовно цього майна кожен із подружжя має право самостійно здійснювати правомочності власника.

1 Centr mayno family

Детальніше...

До сімейної радниці звертались з приводу тривалої заборгованості по аліментах

Деталі

RC simeynyi radnykЧерговий прийом сімейної радниці відбувся сьогодні, 12 лютого, у Другому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Поруч з сімейною радницею Надією Філінською-Іваньо з клієнтами спілкувались представники Регіонального та Другого львівського місцевого центру з надання БВПД, патрульної поліції у Львівській області та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua