Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Реформа децентралізації на Львівщині

Деталі

OTGРеформа децентралізації в Україні є комплексом змін до існуючого станом на початок 2014-го року законодавства, основною метою якого є передача значних повноважень та бюджетів від державних органів до органів місцевого самоврядування.

Комплекс заходів з реформи децентралізації стартував у 2014-му році, невдовзі після Євромайдану, та отримав назву «Національний проект «Децентралізація».

Детальніше...

День відкритих дверей з переглядом документального кіно для першокурсників

Деталі

Lviv den dverey"День відкритих дверей" для студентів першого курсу гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся у Львівському місцевому центрі на День вишиванки, 16 травня.

Кінофільм "Майже святий" з колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA не залишив байдужими студентів: після показу документальної стрічки присутні активно ділилися враженнями, а також – уявленнями про значення дій кожної людини і вплив особистості на суспільство.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

KC Forum1Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

«Співавторами майбутньої стратегії правопросвітництва системи БПД є представники державних органів, правничої спільноти, громадських організацій, експертного середовища. Стратегування – це процес, для якого важлива участь багатьох зацікавлених сторін. Саме спосіб вироблення стратегій через діалог, дискусії на рівні суспільства є запорукою успіху», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Відновне правосуддя рятує долі дітей

Деталі

photo-1500699265491-193ed3f159b0Неповнолітні вперше переступили межу закону. Їх можна покарати за це, запроторивши за грати. А можна допомогти виправити помилку, повернути їх у суспільство. Пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» проходить на базі системи надання БПД у шести регіонах - Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях.

«Вже є десять успішних кейсів. І це лише початок. У кожній пілотній області зараз є від 4 до 10 кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, які потенційно можуть взяти участь у програмі відновлення», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Повернути у суспільство

Заподіяння тілесних ушкоджень на ґрунті сімейного конфлікту – досить поширений вид злочину. Причому, переважна більшість з них є наслідком імпульсивних, а не спланованих дій. Методи відновного правосуддя дають можливість дізнатися, що насправді відбулося між правопорушником та потерпілим. Зазвичай традиційне правосуддя бачить лише те, що є «на поверхні» – факт вчинення злочину. Що стало причиною, що насправді відбулося – все це залишається поза увагою.

Детальніше...

На Львівщині консультували учасників бойових дій

Деталі

Lviv UBD1"Правова допомога учасникам бойових дій" – такі тематичні консультування нещодавно провели фахівці Львівського місцевого центру з надання БВПД у Львівському міському центрі зайнятості та Городоцькому бюро правової допомоги.

Під час консультування інформували про соціально-правові гарантії для учасників бойових дій та поширили "Пам'ятку учасникам АТО", розроблену ГО "Юридична сотня", та інформаційні буклети системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua