Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Співпраця з поліцейським омбудсменом

Деталі

RC policiaЗ метою обговорення співпраці у сфері надання правового захисту, обміну друкованою продукцією заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович зустрілась з представником структурного підрозділу у сфері забезпечення прав людини Національної поліції України Андрієм Британом.

Детальніше...

З нагоди річниці відкриття у Львівському PRAVOKATORі пройшли інтелектуальні змагання

Деталі

RC Pravokator3Інтелектуальна гра MindGame з нагоди першої річниці відкриття правового клубу «PRAVOKATOR» м. Львова відбулась за участі команд Регіонального та Львівського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатів системи безоплатної правової допомоги та громадських організацій.

MindGame – інтелектуальна командна гра, що складається з восьми турів, у кожному з яких є по 6-8 запитань на правову та загальну тематику.

Від Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області в інтелектуальній грі взяли участь директор Ігор Микитин та заступник директора Віра Іськович.

Детальніше...

На Стрийщині відбулись правопросвітницькі лекції на тему відповідального батьківства

Деталі

Stryi lekcia1Хто така муніципальна няня? Як скористатися послугою? Як будуть компенсувати кошти та від чого залежить сума компенсації? – лекція в рамках проекту «Відповідальне батьківство» нещодавно відбулася у м. Сколе.

Учасники заходу дізналися про алгоритм дій при підписанні договору з «Муніципальною нянею».

Детальніше...

Новий інструмент захисту прав людини – конституційна скарга

Деталі

RC Pravokator2Конституційна скарга як інструмент захисту прав людини – такою була назва тренінгу, що відбувся у правовому клубі «PRAVOKATOR» м. Львова за участі адвокатів системи безоплатної правової допомоги західних регіонів України (Львівська, Волинська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Закарпатська областей) 7 червня.

Кваліфіковані тренери: адвокат, начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Наталія Мелян та адвокат Юрій Огорілко.

Детальніше...

Спільне консультування задля підвищення правової спроможності громад

Деталі

RC konsult GTUYДиректор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин та начальник ГТУЮ у Львівській області Микола Станіщук провели нещодавно спільний виїзний прийом у Самбірському місцевому центрі з надання БВПД.

Консультували громадян з найбільш актуальних правових питань, зокрема щодо виплат аліментів.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua