Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Анонс!

Деталі

DAY BPD


10 грудня, з нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області поділиться регіональними нюансами роботи та досвідом взаємодії з партнерами.

Під час екскурсії у місцеві центри можна буде побачити роботу системи у дії. Крім того, у цей день можна проконсультуватися з кращими адвокатами, а також запитати про судову практику, нюанси професії, особливості допомоги вразливим громадянам.

Детальніше...

Відбулась НЕ конференція "Співдіємо для захисту" у рамках акції 16 днів

Деталі

RC NE konf2НЕ конференція "Співдіємо для захисту" в рамках акції 16 днів проти насильства за участі представників поліції, Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини, департаменту соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації, громадських організацій, адвокатів та соціальних служб відбулась у Львові.

Детальніше...

У Львові на ярмарку вакансій відбувся семінар для осіб з інвалідністю

Деталі

Lviv seminar1З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю на ярмарку вакансій пройшов інформаційний семінар про їхнє право на безоплатну правову допомогу.

Зазначений захід відбувся в межах роботи мобільного пункту консультування, спільно з колегами з ЛОВ Фонду соціального захисту людей з інвалідністю, фахівці Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали консультації з правових питань та поширили інформаційні буклети про права осіб з інвалідністю: інклюзивне навчання; реалізація особою з інвалідністю свого місця на працю; права та обов’язки осіб з інвалідністю щодо утримання, оформлення статусу особи з інвалідністю.

Детальніше...

У дискусійному клубі обговорили правовий статус осіб, постраждалих від торгівлі людьми

Деталі

RC klub1«Встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та забезпечення правової допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» - такою була тема дискусійного клубу сьогодні, 27 листопада у Львові.

У дискусійному клубі взяв участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин.

Так, Ігор Микитин ознайомив присутніх, серед яких були представники структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації, експерти громадських організацій, з проєктом «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Детальніше...

Директор Регіонального центру Ігор Микитин поспілкувався з Львівськими студентами-правниками

Деталі

RC stud4«Здобути навики роботи у системі безоплатної правової допомоги для молодих юристів є неоціненним практичним досвідом», – звернувся до студентів юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин.

Під час нинішньої зустрічі очільник системи безоплатної правової допомоги на Львівщині презентував всеукраїнський та регіональний досвід надання безоплатної правової допомоги: звернення громадян, захист у суді, правові сервіси.

Так, Ігор Микитин розповів, що близько чотирьох тисяч доручень щороку Регіональний центр видає адвокатам, які захищають затриманих або обвинувачених осіб у кримінальному процесі.

«Щодня десятки людей звертаються у місцеві центри та бюро правової допомоги з найрізноманітніших цивільно-правових питань», – наголосив директор Регіонального центру.

Під час зустрічі презентовані такий важливий проєкт системи БПД як правнича вікіпедія WikiLegalaid.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua