Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

KC Nagliadova radaРішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

«Ми запускаємо сьогодні цей процес для того, щоб дійсно українська система безоплатної правової допомоги була однією з найкращих у світі. І найголовніше – щоб українські громадяни щороку, без будь-якого політичного впливу і маніпуляцій отримували якісний захист від держави через систему безоплатної правової допомоги», – зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко.

Відповідні зміни до Положення про Координаційний центр внесені на засіданні Кабінету Міністрів 20 березня.

Детальніше...

П‘ять місцевих центрів спеціалізуватимуться на комплексному вирішенні сімейних та родинних питань

Деталі

Foto simyaП’ять місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Львів, Київ, Вінниця, Дніпро та Суми матимуть спеціалізацію у сфері сімейних та родинних відносин. Новації впроваджуються у межах проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

«Минулого року кожен 6-й клієнт системи БПД звернувся за допомогою у сімейних справах. Кожен 11-й дзвінок до контакт-центру системи БПД стосувався правових проблем у родинах. Цим людям потрібна комплексна допомога, не лише правова, а й соціальна, медична, психологічна», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Метою проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах» є сприяння вразливим категоріям населення в комплексному отриманні правової та інших видів допомоги. Проект також заохочуватиме осіб, які постраждали від домашнього насильства або гендерно обумовленого насильства, звертатися за правовою допомогою до центрів з надання БВПД та іншою спеціалізованою допомогою до партнерських установ.

Детальніше...

Як ефективніше захистити соціальні та виборчі права внутрішньо переміщених осіб: зустріч з представником БФ "Право на захист"

Деталі

RC stilПро пенсійне забезпечення прав та виборчі права внутрішньо переміщених осіб йшлося під час тематичної зустрічі з керівником Регіонального офісу БФ "Право на захист", адвокатом Остапом Тимчієм сьогодні, 19 березня, у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У зустрічі взяли участь представники Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області, Львівського місцевого центру, ГТУЮ у Львівській області та адвокати системи безоплатної правової допомоги Львівщини.

Детальніше...

Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів

Деталі

18.03 vibЯк внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України? Що потрібно для того, щоб проголосувати за місцем перебування? Як оскаржити порушення виборчих прав? Відповіді на ці та інші питання містяться в інформаційних матеріалах, розроблених за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Міжнародна організація з міграції оприлюднила статистику, відповідно до якої 44% опитаних внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також з Криму збираються голосувати на президентських виборах в Україні. При цьому, майже дві третини з усіх опитаних не обізнані щодо процедури голосування для ВПО.

Детальніше...

На Львівщині триває правопросвітницька кампанія «Я маю право голосу!»

Деталі

Lviv Centr vybory2Про підвищення правової обізнаності громадян у контексті реалізації своїх виборчих прав йшлося під час реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» на Львівщині.

Так, Городоцька центральна районна бібліотека та Будинок культури стали осередком проведення інформаційних семінарів щодо виборчих прав громадян та механізмів їх реалізації.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua