Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

На Львівщині триває тиждень протидії булінгу: лекція для студентів-міжнародників

Деталі

RC buling lekciaНа Львівщині триває правопросвітницький тиждень протидії булінгу, до якого долучились Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні. Лекції з метою формування нульовою толерантності до явища булінгу проводяться в освітніх закладах у межах проекту «Я маю право!»

Правопросвітницьку лекцію-бесіду «Разом проти булінгу» для студентів першого та другого курсів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана франка провела фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько

Зустріч відбулась у співпраці з керівником громадської організації «Центр «Молода дипломатія» Ольгою Дякун.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості: ключові результати, тенденції та сучасні сервіси

Деталі

RC 1У Львові відбулася регіональна прес-конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, перспектив її розвитку та кращого досвіду. Приводом для обговорення стала перша Київської міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн.

Під час прес-конференції презентований український та регіональний досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян та підбиті підсумки діяльності роботи Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Львівщині з часу їх створення та за поточний рік.

Очільник Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин розповів присутнім про розвиток системи БПД в Україні, починаючи з 2013 року.

Детальніше...

Правовий десант у Дрогобичі

Деталі

RC Stryi Drogobych2У Дрогобичі відбувся комплексний просвітницький захід «Правовий десант» від Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у якому взяла участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович.

Цього дня працівники Стрийського місцевого центру та бюро провели низку заходів, які відбувалися або одночасно або ж послідовно згідно свого планованого графіку. Так, з 8 год. розпочалось експрес-консультування фахівця бюро правової допомоги. Одночасно інші групи працівників проводили вуличне навчання на тему: «Відповідальність за булінг».

Також у приміщенні бюро правової допомоги відбулося навчання працівників місцевих центрів Львівщини: інформаційну сесію щодо пенсійного забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб спільно організували Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області у співпраці з Благодійним фондом "Право на захист".

Детальніше...

Прес-анонс

Деталі

zmi 218 вересня об 11:30 вересня відбудеться прес-конференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Під час прес-конференції буде презентований український та регіональний досвід Львівщини з надання правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян. До участі будуть запрошені адвокати Львівщини, які поділяться власним досвідом надання безоплатної правової допомоги, а також презентовані відеоролики з історіями клієнтів.

Також будуть обговорені тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, правові інновації та досвід, презентовані під час першої Київської міжнародної конференції, яка пройшла 10-12 вересня.

У прес-конференції візьмуть участь:

Ігор МИКИТИН, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Уляна СТЕФАК, директор Львівського місцевого центру з надання безопратної вторинної правової допомоги

Христина ВОДОПИЙКО, адвокатка системи безоплатної правової допомоги

Детальніше...

У фокусі фотовиставки — клієнти та клієнтки системи БПД

Деталі

13.09.2019 - fotovustavka 4-200x125У Києві відкрилася фотовиставка «Правова допомога поруч», що згодом буде презентована у регіонах країни. На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам, насамперед представникам та представницям соціально вразливих категорій населення. Фотовиставка підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Мета фотовиставки — привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед це вразливі категорії громадян — діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях несвободи.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua