Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Адвокат домоглася визнання права власності за вихованцем дитячого будинку

Деталі

spadokДо Бориславського бюро правової допомоги звернулась директор дитячого будинку в інтересах неповнолітнього вихованця дитячого будинку з метою визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом.

Адвокат Ольга Пилипів, діючи за дорученням Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, підготувала позовну заяву та здійснила представництво інтересів неповнолітнього у суді.

Позовні вимоги адвокатки ґрунтувались на тому, що після смерті бабусі вихованця відкрилась спадщина на квартиру у м. Борислав: батько неповнолітнього як спадкоємець першої черги за законом спадщину прийняв, позаяк після смерті матері вступив у володіння та управління спадковим майном, але не зареєстрував право власності через те, що вів антигромадський спосіб життя.

Після смерті батька неповнолітній хлопець спадщину прийняв, на момент відкриття спадщини йому було 7 років, проте свідоцтво про право на спадщину отримати не зміг у зв’язку з тим, що не відбувся перехід права власності від бабусі до батька хлопчика.

Заяву про прийняття спадщини від імені малолітньої, недієздатної особи подають її батьки (усиновлювачі), опікун (ч. 4 ст. 1269 Цивільного кодексу України).

Кожна дитина, в тому числі й усиновлена, має право на одержання в установленому законом порядку в спадщину майна і грошових коштів батьків чи одного з них у разі їх смерті або визнання їх за рішенням суду померлими незалежно від місця проживання. Дитина, батьки якої позбавлені батьківських прав, не втрачає права на успадкування їх майна (ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства»).

Відтак, рішенням Бориславського міського суду Львівської області позовні вимоги адвоката, який діяв в інтересах неповнолітнього, що має статус дитини, позбавленої батьківського піклування задоволено: за вихованцем дитячого будинку визнано право власності в порядку спадкування за законом на квартиру у м. Борислав Львівської області.

Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube