Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Адвокат системи БПД відстояла порушене право АТОвця

Деталі

ATO shevronДо Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В. з метою вирішення питання щодо незаконного звільнення його зі служби у військовому резерві Збройних Сил України.

Варто зазначити, що за суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу громадянин В. відноситься до ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Суть справи полягала в тому, що особа у 2012 році уклала контракт з командиром військової частини про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України та був прийнятий на службу у військовому резерві. У 2012-2013 роках та березні 2014 року його належним чином викликали на навчальні збори листами-повідомленнями.

З липня 2014-го року громадянин В. перебував у зоні проведення Антитерористичної операції.

У 2017 році йому стало відомо про те, що він звільнений зі служби у військовому резерві у зв’язку із систематичним невиконанням умов договору.

Не погоджуючись із наказом про звільнення, ним було подано клопотання про скасування такого наказу: одноразова неявка на збори резервістів з поважних на те причин, а саме перебуванні на території проведення антитерористичної операції – не є підставою для звільнення. Однак, в цьому йому було відмовлено, внаслідок чого військовослужбовцю з адвокатом довелось відстоювати свої права в суді.

З метою захисту інтересів клієнта, адвокат Оксана Ощипок підготував позовну заяву. У ній адвокатка повно та всебічно обгрунтувала позовні вимоги, які полягали у визнанні протиправними рішення та наказу, зобов’язанні до вчинення дій.

Адже, відповідно до вимог ч. 1 ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Судом першої інстанції позовні вимоги задоволено повністю, визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення військовослужбовця.

Нагадаємо, за детальною інформацією з питань отримання правової допомоги звертайтесь у Перший львівський місцевий центр з надання БВПД за адресою:

м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 71; конт.тел.(032) 237-08-09.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube