Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості: ключові результати, тенденції та сучасні сервіси

Деталі

RC 1У Львові відбулася регіональна прес-конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, перспектив її розвитку та кращого досвіду. Приводом для обговорення стала перша Київської міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн.

Під час прес-конференції презентований український та регіональний досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян та підбиті підсумки діяльності роботи Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Львівщині з часу їх створення та за поточний рік.

Очільник Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин розповів присутнім про розвиток системи БПД в Україні, починаючи з 2013 року.

RC

RC press4

Структура системи БПД на Львівщині представлена Регіональним центром з надання БВПД у Львівській області, 5 місцевими центрами у містах Львів, Буськ, Стрий, Самбір та Червоноград та 22 бюро правової допомоги в районах області.

За весь період створення Регіонального центру видано 22 402 доручення адвокатам для надання захисту обвинуваченим та затриманим. Це насправді колосальна робота», – наголосив директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області.

«На сьогодні вже надано понад 83 тисячі правових консультацій місцевими центрами жителям Львівщини», – зазначив Ігор Микитин. Він акцентував увагу на соціальній спрямованості діяльності системи БПД.

RC2

«У зв’язку з обмеженістю ресурсу системи безоплатної правової допомоги з одного боку та ростом кількості суб’єктів, які можуть отримувати безоплатну вторинну правову допомогу, ми шукаємо партнерів серед громадських організацій, фондів, рухів, державних органів та структур місцевого самоврядування, які могли б на своєму рівні долучитися до відновлення справедливості соціально незахищених груп населення», – зазначив Ігор Микитин.

Під час заходу презентовані ключові результати роботи, сучасні сервіси, якість правових послуг для населення.

У свою чергу Уляна Стефак, директор Львівського місцевого центру з надання БВПД, наголосила на сімейній спеціалізації Центру: «Оскільки 30% справ мають відношення до сімейних правовідносин, ми зараз працюємо над тим, щоб комплексно надавати допомогу у сімейних питаннях. Це, передусім, справи, пов’язані з домашнім насильством».

RC press8

До прес-конфереції долучилися адвокати системи БПД Львівщини. Зокрема, адвокатка Христина Водопийко розповіла, яких успіхів домоглася у цивільних справах захисту порушених прав клієнтів.

RC Tymchiy

Серед партнерів Центрів з надання БВПД, що надають правову допомогу соціально вразливим верствам, зокрема внутрішньо переміщеним особам, – Остап Тимчій, керівник Львівського відділення БФ «Право на захист».

RC press2

Також присутнім представили відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги; журналісти ознайомились з успішними кейсами адвокатів та фахівців місцевих центрів та бюро правової допомоги Львівської області.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua