Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Директор Координаційного центру Олексій Бонюк здійснив робочий візит у Львів

Деталі

KC konferencia2З робочим візитом 23 квітня до Львова завітав директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. Візит включав у себе багато напрямків та цілей. Очільник системи БПД зустрівся з командою Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини, де розповів про ключові акценти та здобутки системи поточного року.

Як відзначив Олексій Бонюк, зараз такий етап в країні, що потрібно суспільству доносити: система безоплатної правової допомоги – це не просто юридичний сервіс, адже важливо щоб громадяни були більш спроможними у реалізації свої прав.

Також він відмітив важливість таких сервісів, як правопросвітництво та надання правової допомоги юристами Центрів. «Це важливий сервіс для наших громадян і для держави в цілому», – наголосив директор Координаційного центру.

KC RC

Під час зустрічі фахівці Центрів обговорили з директором Координаційного центру низку позитивних та проблемних питань, що виникають в поточній роботі. Серед команди системи БПД Львівщини була також присутня сімейна радниця Надія Філінська-Іваньо.

KC RC6

Львів – одне з 5 міст, у якому реалізується пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Олексій Бонюк взяв участь у розширеній робочій нараді керівництва Регіонального та місцевих центрів, представників медіації, ювенальної прокуратури, пробації, обласної соціальної служби у справах сім'ї, дітей та молоді, адвокатів системи БПД.

KC RC4

Учасники наради обговорили механізми реалізації Програми, а також доцільність розширення проекту не лише на досудовому, а й судовому етапі кримінального провадження.

«Ми бачимо велику перспективу у цьому проекті, оскільки майбутнє – за відновними практиками», – резюмував Олексій Бонюк, підкресливши важливість інструментів відновного правосуддя для України.

Ефективне управління земельними ресурсами як передумова економічного зростання України – такою була ключова тема обговорення Міжнародної практичної конференції у Львові за участі директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

«Система безоплатної правової допомоги покликана підвищити правову обізнаність громадян, в тому числі із земельних питань», – зазначив Олексій Бонюк.

KC konferencia4

Директор Координаційного центру з надання правової допомоги презентував учасникам конференції результати програми "Підтримка прозорого управління земельними ресурсами", в рамках якої система БПД у трьох пілотних областях Миколаївська, Київська та Львівська проводили тренінги, виїзні консультування громадян із земельних питань у віддалених населених пунктах області.

KC konferencia2

Також Олексій Бонюк розповів про плани, а саме розвиток тренінгів семінарів, вебінарів для посилення у всеукраїнському масштабі мережі радників із земельних питань.

У Міжнародній конференції взяли участь представники програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Світового банку, Міністерства юстиції України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Львівської обласної державної адміністрації, а також міжнародних та вітчизняних експертів у сфері земельних відносин.

Ще одним плідним моментом нинішнього візиту Олексія Бонюка була зустріч з представниками адвокатського середовища у Львівському правовому клубі PRAVOKATOR. Під час зустрічі підписали Угоду про партнерство з Радою адвокатів Львівської області. Учасники обговорювали співпрацю з адвокатами Львівщини, зокрема щодо долучення до проекту "Центр громадського правосуддя".

KC PRAVOKATOR

KC RC pravokator2

Олексій Бонюк вважає, що створення Центру громадського правосуддя – один із напрямків розвитку громадянського суспільства. Система БПД має залишитися незалежною від будь яких впливів, в тому числі і від політичних.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua