Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Фільм про «євросиріт» переглянули студенти Інституту права та психології

Деталі

RC lekcia1«100 тисяч польських дітей залишаються в країні, поки їх батьки їздять у Західну Європу на заробітки», – про цей та інші соціальні аспекти життя сімей заробітчан дізналися студенти I курсу факультету права Інституту права та психології НУ «Львівська політехніка» під час правопросвітницької лекції «Відповідальне батьківство» за участі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та Львівського місцевого центру з надання БВПД.

Комунікатор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько розповіла студентам про систему безоплатної правової допомоги Львівщини і основні правові сервіси для громадян, зокрема інформаційно-консультаційну платформу WikiLegalAid. Також вона розповіла про правопросвітництьку кампанію «Відповідальне батьківство», де акцентувала увагу присутніх на податковій знижці на навчання.

RC lekcia4

Заступниця директора Львівського місцевого центру з надання БВПД Христина Гаталяк ознайомила майбутніх правників з Кіноклубом Docudays UA як інструментом проведення правопросвітницьких заходів.

RC lekcia2

Під час лекції присутні переглянули кінострічку «Я – Куба» з колекції Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

У заході також взяла участь представниця ГТУЮ у Львівській області Ніна Омельчук.
Після перегляду документальної стрічки «Я – Куба» про двох малолітніх школярів, які зростають «євросиротами», студенти активно дискутували на тему виховання дітей та висловлювали своє розуміння прав дитини у сфері сімейного життя.

RC lekcia3

Учасники лекції також аналізували таке поширене соціальне явище як «євросирітство» і його вплив на розвиток дітей та суспільства в цілому.

Дякуємо за участь партнерам – студентам та викладачам Інституту права та психології, фахівцям Львівського місцевого центру.

RC Lekcia5

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua