Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Фільм про «євросиріт» переглянули студенти Інституту права та психології

Деталі

RC lekcia1«100 тисяч польських дітей залишаються в країні, поки їх батьки їздять у Західну Європу на заробітки», – про цей та інші соціальні аспекти життя сімей заробітчан дізналися студенти I курсу факультету права Інституту права та психології НУ «Львівська політехніка» під час правопросвітницької лекції «Відповідальне батьківство» за участі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та Львівського місцевого центру з надання БВПД.

Комунікатор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько розповіла студентам про систему безоплатної правової допомоги Львівщини і основні правові сервіси для громадян, зокрема інформаційно-консультаційну платформу WikiLegalAid. Також вона розповіла про правопросвітництьку кампанію «Відповідальне батьківство», де акцентувала увагу присутніх на податковій знижці на навчання.

RC lekcia4

Заступниця директора Львівського місцевого центру з надання БВПД Христина Гаталяк ознайомила майбутніх правників з Кіноклубом Docudays UA як інструментом проведення правопросвітницьких заходів.

RC lekcia2

Під час лекції присутні переглянули кінострічку «Я – Куба» з колекції Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

У заході також взяла участь представниця ГТУЮ у Львівській області Ніна Омельчук.
Після перегляду документальної стрічки «Я – Куба» про двох малолітніх школярів, які зростають «євросиротами», студенти активно дискутували на тему виховання дітей та висловлювали своє розуміння прав дитини у сфері сімейного життя.

RC lekcia3

Учасники лекції також аналізували таке поширене соціальне явище як «євросирітство» і його вплив на розвиток дітей та суспільства в цілому.

Дякуємо за участь партнерам – студентам та викладачам Інституту права та психології, фахівцям Львівського місцевого центру.

RC Lekcia5

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua