peremishcheni
   

Корисні посилання  

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   

Кількість історій сімейного радника зростає! Не мовчи-дій!

Деталі

Основними проблемними питаннями, з якими звертаються громадяни, є: протидія домашньому насиллю, виплата заборгованостей по аліментах, визначення місця проживання дітей при розлученні батьків.

Ось випадок одного з чоловіків, який звернувся з питанням, як діяти:

«Моя колишня дружина, після розлучення, забрала дитину та завезла її (вік дитини- 4.5 роки) в село, де її виховують баба з дідом. До цього дитина відвідувала садочок, займалась у розвиваючих гуртках, тобто, після розлучення дитину вирвали із звичного середовища, де дитина повноцінно розвивалась . Сама колишня дружина знімає квартиру у Львові, за 3 будинки від місця проживання колишнього чоловіка. В мене є всі можливості дати дитині виховання та повноцінний розвиток, відповідно до віку, але в цій ситуації, я не знаю як мені діяти.»

Надія Філінська-Іваньо порадила чоловіку подати до суду мирову угоду та роз`яснила, що для нього це як гарантія того, що на випадок порушення вимог мирової, це буде йому лише на користь в суді при визначення місця проживання дитини.

Чоловік подякував за таку консультацію і був задоволений, тому що думав, якщо він напише мирову угоду, то вже не буде мати права звертатись до суду.

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube