Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Комунікатори системи БПД покращили навички ефективної комунікації

Деталі

Trening 12-13.08.19 7Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Головне завдання комунікаторів, які працюють у регіональних центрах з надання БВПД, – формувати та передавати повідомлення про систему безоплатної правової допомоги, діяльність центрів та бюро правової допомоги, юристів та адвокатів, які захищають права людей. Як це краще робити? Протягом двох днів учасники та учасниці тренінгу вчилися, як чітко визначати цільову аудиторію, як комунікувати з різними категоріями людей, як правильно складати алгоритм роботи і точно вимірювати час для ефективної комунікації.

Комунікатори ділилися досвідом, генерували креативні ідеї, «прокачували» свої навички внутрішньої та зовнішньої комунікації. Cеред них - комунікаторка Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Уляна Мацько.

16.08 Odesa 8

Trening 12-13.08.19 5

Готуючи цей тренінг для комунікаторів, ми намагалися якомога більше уваги приділити саме практичним завданням. Адже навіть найкращі теоретичні знання не гарантують, що в реальному житті людина зможе їх застосувати», – розповіла тренерка, фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Анастасія Арцимович.

Було багато практичних завдань, під час яких учасники та учасниці мали вийти з зони комфорту. Наприклад, дати інтерв’ю «журналісту», який ставить провокаційні запитання. Або за обмежений час провести цікавий та змістовний публічний виступ перед партнерами.

16.08 Odesa 9

«Учасники та учасниці тренінгу показали себе як єдина команда, допомагали та підтримували один одного. Це дуже важливо. Завдяки тренінгу комунікатори також обмінювались досвідом та отримали корисні поради для покращення своїх навичок усної та письмової комунікації», – зазначила тренерка, фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Наталя Ковталюк.

Trening 12-13.08.19 9

Trening 12-13.08.19-2

Під час заходу були відзначені найбільш активні комунікатори. 

Довідково. Анастасія Арцимович і Наталя Ковталюк – сертифіковані тренерки системи безоплатної правової допомоги. У січні цього року вони пройшли навчання з розвитку тренінгових навичок та розробки тренінгових програм, що було організоване проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», розробили свої авторські тренінги та отримали сертифікат.

Українсько-канадський проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua