Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Консультування мешканців у Перемишлянському бюро правової допомоги

Деталі

RC Peremyshlyany26 грудня 2017 року начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Орест Шот відвідав місто Перемишляни з метою моніторингу роботи Перемишлянського бюро правової допомоги та проведення консультацій громадян, які звернулись в цей день до бюро.

Так, серед інших, в бюро звернулася громадянка, в якої на утриманні є син, інвалід першої групи, якому нещодавно виповнилося 18 років. До цього часу вона отримувала від колишнього чоловіка, батька дитини, аліменти на його утримання, що були призначені за рішенням суду до досягнення повноліття сина. Оскільки жінка сама доглядає дитину-інваліда і жодних додаткових джерел доходу, крім пенсії по інвалідності сина, не отримує, її цікавило питання, чи має вона право на отримання аліментів на утримання сина від його батька після досягнення дитиною повноліття. Адже він волею-неволею відрізняється від звичайної здорової дитини, та й витрати на нього значно вищі.

Працівники бюро, Ольга Брощук та Ірина Сабадаш, разом з Орестом Шотом, уважно вислухавши жінку, роз’яснили їй статтю 198 Сімейного кодексу України про підстави виникнення обов'язку батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, згідно з якою батьки зобов'язані утримувати своїх повнолітніх непрацездатних дітей, які потребують матеріальної допомоги, якщо вони можуть таку матеріальну допомогу надавати. Також працівниками бюро було запропоновано послуги безоплатного адвоката, який може представляти її інтереси в суді.

RC Peremyshliany2

Інший громадянин прийшов з проблемою боротьби з колекторами, які постійно телефонують, і вимагають віддати кредит, якого насправді не брав. Працівники бюро порадили не вести із колекторами телефонних розмов і перевести спілкування в письмову форму. Це робиться для того, щоб пересвідчитися, що на документі є підпис уповноваженої особи. У цьому листі мають бути: ідентифікаційний номер компанії, ім’я та прізвище директора, справжня мокра печатка, розрахунок заборгованості, реквізити. Все це необхідно для того, щоб потім перевірити інформацію в реєстрі. Телефонна розмова такої можливості не дає, а повідомлення про борги може бути звичайним ошуканством.

Крім двох попередніх клієнтів, до бюро також, за направленням з Перемишлянського РВ ДВС, звернулася громадянка, якій працівники бюро допомогли скласти заяву на пред’явлення до виконання виконавчого листа про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Орест Шот відмітив професійність та ефективність дій працівників бюро, які швидко та якісно надали правову допомогу заявникам.

Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Першому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 71; тел.: (032) 237-08-09, 073-432-68-36;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перемишлянське Бюро правової допомоги

Адреса: 81200, м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3а; тел.:(03263) 2-30-31 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube