Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Кримінальна відповідальність неповнолітніх та відбування покарання: телеміст за участі трьох регіонів

Деталі

RC stil2Кримінальна відповідальність неповнолітніх та відбування ними покарання – такою була тема «скайп - круглого столу» Львівського, Харківсько-Луганського та Черкаського регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги сьогодні, 26 листопада 2018 року.

Участь у зазначеному заході взяли представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, органів пробації у Львівській області та адвокати системи БПД – учасники тренінгу з медіації для неповнолітніх.

Так, директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин розповів про участь Центру у захисті прав підлітків та подав статистику надання БВПД Центром впродовж 2014-2018 років. Зокрема, Ігор Микитин розповів, що, згідно з показниками, кількість виданих доручень для захисту неповнолітніх впродовж цих років знижується.

Заступник директора Регіонального центру Віра Іськович у контексті зазначеної теми наголосила на важливості співпраці з громадськими організаціями.

RC stil1

У свою чергу адвокатка Тетяна Малерик розповіла проблематику участі адвокатів БВПД у захисті неповнолітніх та можливість її уникнення при використанні медіації.

Про статистику та профілактичні заходи щодо поведінки неповнолітніх, які стоять на обліку проінформували учасників начальник філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області Богдан Гедза та начальник сектора ювенальної пробації Центру Христина Бавшина.

Також ділилися досвідом співпраці з Регіональним та місцевими центрами БВПД у Львівській області та громадськими організаціями, що працюють з неповнолітніми.

Досвідом роботи в Харківсько-Луганській області та роботи у майбутньому пілотному проекті медіації, при вчиненні легких правопорушень неповнолітніми, за участі наших областей, ділилися директор Харківсько-Луганського регіонального центру Анатолій Бородавка та фахівці Центру Марина Старовойтова та Максим Кривогуз.

RC stil3

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua