Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Львів’яни можуть звернутися до сімейного радника

Деталі

RC prezentacia6У Львові представили першу сімейну радницю. Нею стала співзасновник дитячого клубу спортивного танцю «Фоловей» Надія Філінська-Іваньо. Вона буде допомагати у вирішенні правових сімейних питань. Презентація спільної ініціативи Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості «Сімейні радники» відбулася сьогодні, 6 листопада, у правовому клубі «Pravokator».

Сімейні радники – це волонтери, які мають авторитет у соціальних групах, і які можуть оперативно надавати інформацію щодо шляхів вирішення проблем із питань виплати аліментів, захисту від домашнього насильства, батьківських прав та інших.

«Сімейні радники долучаються до проекту на волонтерських засадах, але їхня робота є дуже ефективною. Це вже доводить приклад Києва і Одеси. Сімейні радники працюють і комунікують з людьми не тільки під час прийому в центрі БПД, а й постійно в соціальних мережах.

Завдяки присутності на цих комунікаційних майданчиках представників юстиції, системи БПД громадяни і чиновники знаходять порозуміння миттєво. Без сумніву такий громадський проект має розвиватися, бо й самі учасники проекту цього хочуть. Вірю, що ми розвинемо цю співпрацю з активними громадянами в ширший формат – Центри захисту сім’ї», – зазначила заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.

06.11.2018   radnyk  lviv (3)

Про необхідність запровадження інституції, що спеціалізуватиметься на допомозі вирішенні саме сімейних проблем свідчить така цифра: лише 10% постраждалих від домашнього насильства звертаються з заявою до поліції.

«Ми бачимо лише верхівку айсберга. Серед загальної кількості звернень, що цього року надійшли до місцевих центрів з надання БВПД, близько 17% стосуються сімейних питань. Ми розуміємо – тих, хто потребує на правову допомогу, набагато більше», – говорить директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин.

06.11.2018   radnyk  lviv (4)

Саме сімейні радники здатні зламати існуючу кригу недовіри до державних установ. Мистецтву спілкуватися з потерпілими від домашнього насильства вони навчаються на тренінгах з розвитку навичок комунікації та роботи з вразливими категоріями осіб, що проводить Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Одноденні тренінги вже пройшли у Києві, Одесі, Дніпрі та Львові. На тренінгах майбутні сімейні радники вивчають аспекти поведінки постраждалих від домашнього насильства та принципи роботи з такими людьми.

06.11.2018   radnyk  lviv (5)

06.11.2018   radnyk  lviv (6)

Сімейні радники співпрацюють з юристами системи БПД, фахівцями державної виконавчої служби Мін'юсту, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами та ін. Край важливе надання комплексної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства – медичної, соціальної, психологічної, правової.

Звернутися до сімейного радника у Львові можна: кожного вівторка з 10:00 до 13:00 у Другому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Львів, вул. Винниченка, 30).

RC prezentacia10

Нагадаємо, ініціатива «Сімейні радники», що спрямована на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права, стартувала 16 жовтня у Києві.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube