Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Львівський «PRAVOKATOR» стане правовим майданчиком для всього Західного регіону

Деталі

RC pravokatСьогодні, 11 червня 2018 року, у Львові розпочав свою роботу інноваційний правовий клуб «PRAVOKATOR», який стане головним майданчиком для правників та громадянського суспільства всього Західного регіону – Волинської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. 

«Сьогодні ми відкриваємо четвертий правовий клуб нового формату. І вже можемо сказати, що даний майданчик дає можливість ефективно обмінюватися досвідом правникам з різних регіонів, напрацьовувати нові підходи та поширювати найкращі практики. Фактично, ми запустили генератори інновацій у сфері права», – зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (5)

Він повідомив, що у перших трьох клубах вже проведено 20 заходів, у яких взяли участь 402 співробітники системи БПД та органів юстиції, представники громадськості й середовища правників.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (3)

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (10)

За словами народного депутата України Ірини Луценко, створення таких клубів є ключовим для підвищення обізнаності громадян про свої права і можливості їх захисту. «Дуже важливо, що такі правові клуби відкриваються в різних регіонах, – наголосила народний депутат. – Адже ми проходимо процес децентралізації і створення нових об’єднаних територіальних громад. Надзвичайно важливо, щоб ці громади знали свої права і можливості».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (8)

Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк звернув увагу на перші результати роботи нещодавно відкритих клубів у Дніпрі, Харкові та Одесі.

«Після відкриття перших клубів ми бачимо наскільки затребуваним є цей проект з точки зору необхідності мати нейтральне місце для комунікації всіх правників, поширення кращих практик і мережування. Перші проведені в Харкові заходи в рамках «Правової матриці» показали, що суддів, прокурорів і адвокатів багато що об’єднує – ціннісні орієнтири, орієнтація на інтереси людини і захист її прав. І якраз робота таких клубів призведе до якісної зміни як сприйняття суспільством професії правника (суддів, прокурорів, правоохоронців), так і до значного підвищення їх фаху», – переконаний Олексій Бонюк.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (4)

Він подякував міжнародним партнерам, без яких всеукраїнський проект зі створення мережі правових клубів був би неможливим: Міжнародному фонду «Відродження» – за надсучасне інноваційне оснащення; посольствам США та Канади в Україні за змістовне наповнення правових клубів контентом, заходами, експертною підтримкою.

Директор програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов зауважив, що відтепер «з дискусій в кабінетах ми ереходимо у відкриті простори»:

«Для працівників правоохоронних органів, суддів, прокурорів, органів юстиції – це особлива нагода перенести професійну дискусію за межі офіційних будівель. Тут у комфортних умовах можна працювати, думати, народжувати ідеї».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (6)

Цю думку поділяє і директор україно-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога України» Лариса Бізо, яка наголосила, що західний регіон отримав місце, де можна збиратися разом та віднаходити значно більш інноваційні та комплексні шляхи вирішення проблем, які існують у суспільстві.

«Ці клуби стануть хабами відкритості, де люди думатимуть по-іншому і продукуватимуть креативні й творчі думки», – сказала Лариса Бізо.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (7)

Нагадаємо, відкриття Львівського правового клубу «PRAVOKATOR» в структурі системи безоплатної правової допомоги стало можливим за підтримки Уряду США, Міжнародного фонду «Відродження» та канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (9)

«Pravokator» об’єднуватиме фахівців системи безоплатної правової допомоги, адвокатів, суддів, прокурорів, систему юстиції, ІТ-юристів, представників інших правничих професій, стартаперів, місцеву владу та громадянське суспільство, у тому числі неурядові громадські організації.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (12)

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube