Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

На Львівщині триває тиждень протидії булінгу: лекція для студентів-міжнародників

Деталі

RC buling lekciaНа Львівщині триває правопросвітницький тиждень протидії булінгу, до якого долучились Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні. Лекції з метою формування нульовою толерантності до явища булінгу проводяться в освітніх закладах у межах проекту «Я маю право!»

Правопросвітницьку лекцію-бесіду «Разом проти булінгу» для студентів першого та другого курсів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана франка провела фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько

Зустріч відбулась у співпраці з керівником громадської організації «Центр «Молода дипломатія» Ольгою Дякун.

Упродовж лекції Уляна Мацько розкрила термін «булінг» як новий в українському законодавстві, його проблематику як поширеного явища у сучасному освітньому середовищі; чим воно відрізняється від конфлікту, яка відповідальність за вчинення фізичного, психологічного цькування, кібербулінгу.

buling1610

«За статистикою UNICEF 67% дітей у тій чи іншій мірі стикалися з проблемою булінгу. Важливо з раннього віку говорити з дітьми про те, що булінг є неприпустимим, і діти повинні навчитися керувати своїми емоціями під час спілкуванні один з одним", – наголосила студентам фахівець Регіонального центру

Також Уляна Мацько процитувала Олександру Падучак, голову громадської організації «Безпечний світ», автора програми тренінгів з дитячої безпеки, яка розвінчує міфи щодо булінгу, зокрема, що діти обізнані у своїх правах і можуть розпізнавати їх порушення: «Знання дітей про свої права є досить фрагментарними і не мають системного характеру. При цьому ці знання є досить важливими, оскільки надають дитині можливість відчувати себе у безпеці, бути впевненим у собі і захищати себе, поважати права інших і розуміти, що можна, а що – ні. Необхідно усвідомлювати, що права не безмежні і закінчуються там, де починаються права іншої людини. Не знаєш своїх прав – не можеш зорієнтуватися, коли їх порушують. А порушення прав може вилитися у насильницькі дії».

Уляна Мацько також розповіла про причинно-наслідковий зв’язок домашнього насильства в сім’ї, у якій виховується майбутній булер (кривдник, який вчиняє булінг), студенти отримали буклети системи БПД «Правові орієнтири для кожної дитини», «Правова допомога, що гарантується державою».

Наприкінці лекції учасники зустрічі активно цікавились діяльністю Центрів з надання правової допомоги; куди звертатись в разі, коли студент став свідком булінгу та інші не менш актуальні запитання.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua