Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

На Стрийщині пройшов унікальний маршрут до Дня захисту дітей

Деталі

Stryi 5Ми стоїмо на сторожі захисту прав дитини – таку назву отримала акція, ініційована Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Дрогобицькою громадською організацією «Спілка Української Молоді» для юних громадян, що полягала у проведенні пізнавального маршруту: від поліції, суду, соціальних служб – до Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Соціальні партнери Центру – відділи поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, суди, служби у справах дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби пробації, відділи прокуратури, виконавчі служби, державні органи реєстрації цивільного стану.

Захід одночасно організували та провели працівники Стрийського місцевого центру й бюро правової допомоги.

Учасники акції  учні навчальних закладів, які знаходяться у територіальній юрисдикції Центру відібрані на основі заповнених ними анкет,  мали можливість побачити, як працюють державні установи, котрі стоять на сторожі захисту прав дитини.

Їхній маршрут розпочався із відділу поліції, далі юні громадяни зі своїми провідниками-працівниками центру правової допомоги – прямували: до суду, до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, до служби у справах дітей, до служби пробації, виконавчої служби, ДРАЦСУ та місцевого центру чи бюро правової допомоги.

Stryi 1

У Дрогобичі учасники «маршруту» ще й побували в адвоката Світлани Ловінської та у приміщенні Дрогобицької громадської організації «Спілка Української Молоді». Голова «Спілки Української Молоді» Ганна Николаїшин окрім того, що розповіла про діяльність організації, проінформувала учнів про їхні права й обов’язки.

Так, бориславські школярі здійснили візит у прокуратуру. Там вони дізналися про діяльність цієї правоохоронної інституції під час бесіди та шляхом виконання різних міні-завдань. Не менш пізнавальними для учнів були заходи на Сколівщині: вони стали учасниками обряду заручин, який для них показово провів Сколівський ДРАЦС.

А на Жидачівщині, зрештою, так як і на Сколівщині, учні одягнули суддівські мантії та пробували себе у ролі суддів. Юні трускавчани у відділенні поліції випробовували на міцність бронешолом, бронежилет.

У свою чергу майбутні юристи зі Стрия – учні Стрийського коледжу національного аграрного університету – мали можливість наочно побачити, як працює експерт-криміналіст капітан поліції Юрій Гориславський. Вони дізналися для чого йому потрібні, зокрема, ліхтар акумуляторний, рулетка кишенькова, лінійка офіцерська, штангенциркуль, лінійка масштабна, набір пластикових бірок з номерами (0 - 9) та універсальними тримачами, лупа, лупа з підсвічуванням. Не менш цікаво їм було побачити, як здійснюється зняття відбитку пальців разом із документальною фіксацією.

Stryi 4

Ще однією важливою локацією цього дня для юних громадян був Стрийський міськрайонний суд. Перед присутніми виступила заступник Голови суду, виконуюча обов’язки голови суду Вікторія Бучківська. Свою розмову вона розпочала із побіжного аналізу Конвенції «Про права дитини», також неодноразово наголосила учасникам цього заходу на правах та обов’язках батьків щодо своїх дітей. Суддя продемонструвала, коментуючи, повчальний ролик, який зворушив присутніх у залі учнів.

Stryi 2

На завершення заходу його учасники також побували у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги.

Директор Центру Марія Николаїшин та працівники бюро правової допомоги ознайомили їх з діяльністю цієї установи. Провели для них цікаві ігри та обдарували призами, як, зрештою, і всі інші партнери, де побували юні гості.

Stryi 3

Варто зазначити, що відібрані до участі у цій акції школярі матимуть можливість також стати учасниками багатьох цікавих міні-проектів, які реалізовуватимуть Стрийський місцевий центр з надання БВПД спільно із партнерами протягом літа.

Детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua