Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

На Стрийщині упродовж тижня розповідали про оформлення паспорта громадянина України

Деталі

Stryi pasport2Упродовж 8 - 12 квітня на Стрийщині проведено низку правопросвітницьких заходів на тему тижня права «Оформлення паспорта громадянина України».

З якого віку оформляється ІD-картка? Які документи необхідні для оформлення паспорта? Куди подавати документи? Якою є вартість цієї послуги та пільги? Які підстави для відмови у наданні паспорта? – Відповіді на ці питання отримали учасники інформаційно-консультативної сесії у Жидачеві, яку провів начальник відділу Жидачівського бюро правової допомоги Ярослав Буряк.

Stryi pasport

Учні Трускавецького НВК «СЗШ №2-гімназія» дізналися, які є підстави для отримання паспорта громадянина України, куди потрібно звертатися, а також термін, необхідний для виконання цієї послуги. Зі школярами працювала головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Софія Габрівська.

У Сколівській академічній гімназії при Національному університеті "Львівська політехніка" для учнів дев’ятих класів відбулася лекція на тему «Оформлення паспорта громадянина України».

Про процедуру оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карти, перелік необхідних документів для її оформлення та порядок отримання, а також про передбачену законодавством відповідальність за проживання громадян без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації розповіла фахівець Сколівського бюро правової допомоги Іванна Ждек.

Після інформаційної частини учні отримали інформаційний буклет на тему «Оформлення паспорта вперше при досягненні 14 років».

Stryi pasport3

Восьмикласники та дев’ятикласники Верхньогаївській загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів активно виконували завдання під час міні-тренінгу "Оформлення паспорта громадянина України у формі ID картки". Насамкінець вчителі мали можливість отримати правові консультації, адже до школи завітала фахівець Дрогобицького бюро правової допомоги Галина Костик, яка провела ці заходи.

KC pasport

Детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua