Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

На Стрийщині відбулись правопросвітницькі лекції на тему відповідального батьківства

Деталі

Stryi lekcia1Хто така муніципальна няня? Як скористатися послугою? Як будуть компенсувати кошти та від чого залежить сума компенсації? – лекція в рамках проекту «Відповідальне батьківство» нещодавно відбулася у м. Сколе.

Учасники заходу дізналися про алгоритм дій при підписанні договору з «Муніципальною нянею».

Захід провели заступник начальника Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків спільно з начальником відділу активної підтримки безробітних Сколівської районної філії ЛОЦЗ Лідією Дидів.

Правопросвітницький захід для дітей учасників АТО та дітей, батьки яких опинились у скрутних життєвих обставинах пройшов у м. Трускавець.

Актуальність заходу полягає в тому, що у підлітків настала пора літніх канікул: це означає, що у дітей більше вільного часу і зростає рівень підліткової злочинності. Софія Габрівська та Оксана Костишин поставили перед собою завдання підвищити правову свідомість неповнолітніх.

Stryi lekcia2

Для того, щоб школярі повною мірою усвідомили важливість уникнення неправомірної поведінки фахівець Трускавецького бюро правової допомоги забезпечила перегляд присутніми Спецпроекту: «Неповнолітні в’язні: як живуть діти в Українських колоніях».

Перегляд відеоролику справив неабияке враження на юних глядачів, як результат: відбулось активне обговорення побаченого.

Детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua