Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Навчання фахівців та адвокатів системи

Деталі

navchannjjaa2901201829 січня з ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області спільно з Буським місцевим центром та адвокатськими пулами, проведено, перший із серії, навчальний семінар на тему: «Нове в Цивільному процесуальному кодексі України».

Метою заходу було навчання новому законодавству фахівців місцевих центрів, а саме, працівників відділів представництва та бюро правової допомоги місцевих центрів, а також адвокатів, які працюють в цивільних справах.

Зі вступним словом виступив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин, який розповів про важливість функції, покладеної на структури системи БВПД, щодо представлення інтересів клієнтів в судах, в умовах змін у законодавстві та під час проведення управлінських реформ.

Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру Орест Шот зробив порівняльний аналіз структури судової гілки влади до змін і після них, а також конкретно зупинився на процесі реформування судів на Львівщині.

У результаті реформи з 6 районних судів м. Львова утворюються 3 окружних суди: Галицький, Франківський та Личаківський, а з 23 в Львівській області – 8 окружних судів: Червоноградський, Жовківський, Золочівський, Яворівський, Пустомитівський, Самбірський, Дрогобицький та Стрийський.

2222222222222222222222Адвокат Руслана Кравчишин підготувала презентацію «Нові форми проваджень. Позовне провадження. Спрощене провадження. Заочний розгляд справи Представництво в судовому процесі. Документи, що підтверджують повноваження представників. Учасники справи. Права та обов’язки. Докази та доказування», під час якої детально зупинилась на порівнянні редакцій ЦПК України, а також акцентувала увагу на законодавчих новелах.

3Начальник відділу представництва Буського МЦ з надання БВПД Володимир Романко,  презентував учасникам семінару питання «Окремого та наказного провадження, апеляційний та касаційний розгляд справи та перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами». Під час презентації було наведено вже конкретний досвід практичного ведення справ у судах за новим законодавством.

Орест Шот зробив презентацію законодавчої новели «Врегулювання спору за участі судді. Порядок, строки та наслідки».

4Після діалогу між виступаючими та учасниками навчального семінару Орест Шот підвів його підсумки, а саме, зазначив, що «значні системні зміни в процесуальному законодавствіта організації структури суддівської влади є своєрідним викликом для практикуючих фахівців у галузі права. Роль представника в процесі цивільного провадження зростає і вимагає від нього ще більш ретельнішої підготовки до розгляду справи, своєчасного та  професійного  застосування процесуальних інструментів в роботі, вміння вибору найефективнішого способу захисту інтересів клієнта. А Регіональний центр і надалі буде надавати допомогу працівникам та адвокатам системи безоплатної правової допомоги у створенні умов, для підвищення їх кваліфікації через проведення навчальних семінарів, тренінгів та інших заходів».

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube