Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Олексій Бонюк розповів про перші кроки в оновленні системи БПД

Деталі

BonukЗабезпечення належного фінансування, підвищення ефективності та впровадження елементів управління якістю системи безоплатної правової допомоги (БПД) – головні 3 першочергові кроки, які планує здійснити новопризначений директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо».

За його словами, ключовим кроком і, водночас, найважливішим викликом є забезпечення належного фінансування системи.

«Сподіваюся вирішити це питання впродовж першого кварталу року. Щоб належну оплату праці мали не тільки працівники Координаційного центру, а також регіональних та місцевих центрів», - наголосив директор.

Іншим важливим пріоритетом є підвищення ефективності діяльності системи.

«Система дуже швидко розвивалася. Це певна модель. І вона достатньо успішна. Однак, нам потрібен зовнішній операційний аудит. Він дав би нам можливість зрозуміти, що потрібно вдосконалити. Наші міжнародні партнери обіцяли з цим допомогти», - зазначив Олексій Бонюк.

У планах також планомірне введення впродовж року елементів управління якістю системи.

«Плануємо описати процедури, які є в системі, і встановити для них певні індикатори. Щоб об’єктивно розуміти, що в нас відбуваються і які показники на що вказують», - повідомив директор Координаційного центру.

На його думку, важливим для посилення має стати гендерний компонент, коли більше посад у системі буде відведено для жінок, хоча це призведе до певної позитивної дискримінації чоловіків.

«Плануємо створити в системі цілу програму гендерної рівності. Вона має з’явитися найближчим часом, оскільки це питання ми вже активно обговорювали. До слова, днями в мене з’явилася заступниця Олена Сінчук», - додав керівник.

Довідково

Нагадаємо, Олексія Бонюка було призначено на посаду директора Координаційного центру за результатами відкритого конкурсу. Сам конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги проходив з 20 листопада 2017 року за новою, вдосконаленою процедурою відбору, розробленою спільно з міжнародними партнерами та громадськими правозахисними організаціями, зокрема Міжнародним фондом «Відродження», Центром стратегічного захисту Харківської правозахисної групи, представниками Посольств Канади і США та Офісу Ради Європи в Україні. Порядок проведення конкурсу був затверджений наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2823/5.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube