Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Правопросвітницька бесіда з підлітками у Секторі ювенальної пробації міста Львова

Деталі

RC probaciaЯк захистити підлітків від злочинності? Які є види кримінальної відповідальності неповнолітніх? Як отримати безоплатну правову допомогу і куди слід звертатись? – про це та інші не менш актуальні питання розповіли підліткам представники Центрів з надання безоплатної правової допомоги Львівщини під час недавнього візиту до Сектору ювенальної пробації м.Львова Західного міжрегіонального управління виконання покарань та апробації Міністерства юстиції України.

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович розповіла дітям, що перебувають на обліку в Секторі ювенальної пробації, про їхні основні права та обов’язки, закріплені в міжнародному та національному законодавстві, зокрема в Декларації прав людини, Конституції України.

Також Віра Іськович звернула увагу на профілактику злочинності серед дітей та підлітків, а також розповіла про права затриманих та можливість залучення через Регіональний центр з надання БВПД адвоката за рахунок держави. Заступник директора наголосила на важливості залучення адвоката через місцеві центри, якщо особа опинилась у статусі свідка або потерпілого у кримінальному провадженні.

У свою чергу директор Другого львівського місцевого центру Уляна Стефак поінформувала присутніх про цивільно-правову та адміністративну відповідальність, а також про можливість кожного звернутись у місцеві центри з надання БВПД за безоплатною правовою допомогою, у зв’язку з малозабезпеченістю, сирітством чи в разі, якщо дитина потерпає від домашнього насильства.

Крім того, підлітки змогли дізнатись що являє собою правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та отримати буклети на правову тематику.

RC probacia2

Варто зазначити, що правопросвітницька бесіда з підлітками відбулась за сприяння та співпраці із завідувачкою Сектору ювенальної пробації м. Львова Христиною Бавшиною.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube