Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Поглиблення співпраці задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

RC VPOПосилення забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту або окупації, на безоплатну правову допомогу – такою була мета зустрічі контактних осіб в рамках Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та Благодійним Фондом "Право на Захист", що відбулась 5 грудня у Львові.

Так, Орест Шот та Остап Тимчій обговорили стан справ стосовно забезпечення права на правову допомогу для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту, зокрема, взаємне перенаправлення бенефіціарів між сторонами Меморандуму.

Варто відзначити, що усі переселенці, яких БФ "Право на Захист" перенаправив до місцевих центрів БВПД Львова та області отримали рішення  щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги від держави.

Сторони домовились поглиблювати співпрацю у наступному році, у тому числі, шляхом проведення спільних навчальних заходів для юристів та адвокатів системи безоплатної правової допомоги, а також двох круглів столів з обговорення проблемних питань та підведення підсумків роботи.

Нагадаємо, що в червні 2018 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та благодійною організацією «Благодійний фонд «Право на захист».

Внутрішньо переміщені особи та особи, які постраждали внаслідок конфлікту або окупації можуть отримати безоплатну правову допомогу у будь-якому бюро чи місцевому центрі області. Контакти Центрів знаходяться за посиланням:

http://lviv.legalaid.gov.ua/ua/mistsevi-tsentry-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua