Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Працівники п’яти місцевих центрів з надання БВПД покращили навички soft skills

Деталі

Pravokator novyna KCФахівці Львівського, Броварського, Дніпровського, Сумського та Вінницького місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги покращили свої навички та компетенції soft skills у галузі сімейних та родинних відносин, а також взяли участь в ігрофікації судового засідання «Moot court». Захід проведений в рамках проекту «Комлексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Комплексне навчання пройшли 37 працівників п’яти місцевих центрів з надання БВПД, що мають спеціалізацію у сфері сімейних та родинних відносин. Тренінги провели керівниця правового клубу PRAVOKATOR.Львів Барбара Калюжна та заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Радушинська.

23.07 Lv 2

Під час тренінгу з розвитку навичок soft skills акцентувалося саме на сімейних та родинних правовідносинах. Всі кейси та практичні вправи стосувались домашнього насильства, стягнення аліментів, поділу майна при розлученні, питань опіки та усиновлення, позбавлення батьківських прав та спадкування. Фахівці спеціалізованих місцевих центрів з надання БВПД розвинули навички інтерв’ювання клієнтів для визначення інших видів допомоги, окрім правової: соціальної, психологічної, медичної тощо. Працювали також із процесуальними документами – заявами про позбавлення батьківських прав, встановлення обмежувального припису, поділ спільного майна подружжя та інші.

23.07 Lv 4

Друга частина навчання відбулася у форматі «Moot court» – ігрофікації судового засідання. Своїм практичним досвідом представництва у судах поділилась Барбара Калюжна. Працівники спеціалізованих місцевих центрів з надання БВПД отримали можливість відчути себе на місці справжніх учасників складного судового розгляду. Вони готували позови, відзиви та пояснення по справах, практикувались у судових промовах, виступали як в ролі позивачів, так і в ролі відповідачів.

23.07 Lv 3

Довідково. Проект «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах» реалізується системою безоплатної правової допомоги в Україні спільно з Громадською правозахисною організацією «Права людини» у партнерстві з Благодійним фондом «Легіон світла» та Центром «Жіночі перспективи» за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Урядом Канади.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua