Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Правопросвітницький тиждень про права дитини: лекція для студентів-журналістів

Деталі

RC univer3Упродовж вересня триває правопросвітницький тиждень системи безоплатної правової допомоги, присвячений правам дитини. Лекції з метою кращої поінформованості учнів та студентів про свої основні права проводяться фахівцями усіх Центрів безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини.

Правопросвітницьку лекцію-бесіду «Захистити права дитини» для студентів першого курсів факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана франка провела комунікатор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько сьогодні, 24 вересня.

Упродовж лекції Уляна Мацько розповіла майбутнім журналістам про основні права дитини у 14, 15 та 16 років, відповідно до роз’яснень, розроблених системою безоплатної правової допомоги.

RC univer1

«Так, у 14 років дитина має право самостійно звертатись до суду за захистом своїх прав; обирати лікаря; працювати за згодою одного з батьків у період літніх канікул (24-годинний робочий тиждень; брати участь у розпорядженні аліментами на своє утримання», – звернула увагу студентів фахівець Регіонального центру.

Не менш вагомим питанням, вартим окремих акцентів, була протидія домашньому насильству. «Діти є важливою категорією осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі потерпілі від домашнього насильства», – зазначила Уляна Мацько. Вона також підкреслила, що ніхто з учнів та студентів не повинен бути байдужим свідком вчинення насильства.

RC univer2

Студенти-журналісти запитували щодо зв’язків Центрів з надання безоплатної правової допомоги з мас-медіа, а також чи звертаються журналісти за правовою допомогою.

Наприкінці лекції учасники активно цікавились діяльністю Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області; які правові консультації є найбільш поширеними під час звернень клієнтів та інші актуальні питання.

RC buklety3

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua