Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Правовий десант у Дрогобичі

Деталі

RC Stryi Drogobych2У Дрогобичі відбувся комплексний просвітницький захід «Правовий десант» від Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у якому взяла участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович.

Цього дня працівники Стрийського місцевого центру та бюро провели низку заходів, які відбувалися або одночасно або ж послідовно згідно свого планованого графіку. Так, з 8 год. розпочалось експрес-консультування фахівця бюро правової допомоги. Одночасно інші групи працівників проводили вуличне навчання на тему: «Відповідальність за булінг».

Також у приміщенні бюро правової допомоги відбулося навчання працівників місцевих центрів Львівщини: інформаційну сесію щодо пенсійного забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб спільно організували Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області у співпраці з Благодійним фондом "Право на захист".

RC Stryi Drogobuch4

«Родзинкою» зазначеного комплексного заходу була «Правова школа журналіста», яка організована та проведена у співпраці із працівниками центральної міської бібліотеки імені В. Чорновола.

Як розповіла директор Стрийського місцевого центру Марія Николаїшин «Правова школа журналіста» – це не разовий захід, а пілотний проект Стрийського місцевого центру, який буде поступово реалізовуватися шляхом проведення систематичних навчань для групи журналістів і причому щоразу в іншому місті, де діють бюро правової допомоги. Це дасть змогу журналістам більш детальніше вивчити територіальну юрисдикцію місцевого центру, познайомитися глибше із діяльністю бюро правової допомоги, які працюють у цьому центрі.

RC Stryi Drogobych3

Наприкінці відбулася інформаційно-комунікативна платформа, де працівники бюро правової допомоги мали можливість розповісти про свою діяльність протягом трьох років.

RC Stryi Drogobych1

Відрадно, що на цьому заході також побувала заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Віра Іськович, яка розповіла присутнім про те, як започатковувала свою діяльність ситсема безоплатної правової допомоги. А Марія Николаїшин охоче поділилася із присутніми майбутніми планами діяльності місцевого центру, у тому числі й бюро правової допомоги.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua