Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Про актуальні правові проблеми мешканців Львівщини говорили під час візиту директора Координаційного центру до Львова

Деталі

RC Bonuk2Під час візиту 11 червня до Львова директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк зустрівся з колективами Регіонального та Львівських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Олексій Бонюк обговорив з директором Регіонального центру Ігорем Микитиним та командою Центрів з надання БВПД Львівщини питання підвищення ефективності надання правової допомоги в регіоні, стандартів якості надання правових послуг адвокатами та фахівцями відділів представництв.

Директор Координаційного центру звернув увагу на вироблення нових критеріїв для проведення моніторингу якості надання БВПД у кримінальних, цивільних та адміністративних справах.

RC Bonuk1

Також Олексій Бонюк ознайомився з роботою Другого львівського місцевого центру, на базі якого проводяться навчальні тренінги та семінари для фахівців системи безоплатної правової допомоги Львівщини.

Упродовж зустрічі фахівці Центрів ділилися досягненнями у наданні правової допомоги на Львівщині, успішними практиками захисту та представництва інтересів соціально вразливих осіб, а також проблемами, з якими найчастіше звертаються мешканці міста та регіону.

RC Bonuk3

Так, за січень - травень 2018 року за правовою допомогою до місцевих центрів та бюро правової допомоги звернулося понад 13 тис. клієнтів. Близько 1,2 тисяч осіб потребували допомоги адвоката для представлення інтересів у суді та складення процесуальних документів.

За цей період 1,5 тисячі жителів Львова та області отримали безоплатну правову допомогу як затримані або обвинувачені у кримінальних провадженнях.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбулось офіційне відкриття Правового клубу «PRAVOKATOR», який співпрацюватиме з правниками Волинської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей, за участі Міністра юстиції України Павла Петренка, народної депутатки Ірини Луценко, директора програмної ініціативи "Права людини і правосуддя" Міжнародного фонду «Відродження» Романа Романова, директорки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Лариси Бізо та директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube