Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Про перші підсумки та досягнення системи БПД Львівщини у 2018-му йшлося сьогодні під час брифінгу директора Регіонального центру Ігора Микитина

Деталі

RC bryfing2018 рік позначився для системи безоплатної правової допомоги на Львівщині новими викликами та здобутками. Так, цьогоріч Регіональним центром укладено 106 контрактів з адвокатами, які пройшли конкурсний відбір для надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Про це та перші підсумки цього року йшлося під час брифінгу директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігора Микитина сьогодні, 8 травня.

Як розповів Ігор Микитин, упродовж I кварталу 2018 року було видано 964 доручення адвокатам для здійснення захисту осіб у кримінальному провадженні.

«2018-й рік є роком правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Але важливим для громадськості є розуміння того, що «маю право» повинне йти поруч з «маю обов’язок», – звернув увагу присутніх представників мас-медіа директор Регіонального центру.

Буклети та постери з роз’ясненнями актуальних правових питань були поширені на 335-ти правопросвітницьких заходах, організованих Центрами у рамках проекту.

IMP buklet mal

Варто зазначити, що за цей період до місцевих центрів за правовими консультаціями з питань соціального забезпечення, житлового, спадкового, сімейного, кримінального права звернулось 8909 осіб.

Серед питань, які найбільше цікавили журналістів, це: звернення військових; пропозиції щодо зменшення навантаження на адвокатів, у зв’язку із малозначимістю позовів клієнтів; основні правові питання, з якими звертаються у місцеві центри з надання правової допомоги мешканці сіл, міст районного та обласного значення.

Відтак, незважаючи на зміни у процесуальному законодавстві та не завжди своєчасну оплату праці адвокатів, Центри з надання БВПД на Львівщині змогли зреалізувати ключові завдання – успішний захист прав та законних інтересів мешканців регіону, а також підвищення правової обізнаності та правової освіченості населення.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube