Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Проведення Всеукраїнського тижня права | Самбірський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги

Деталі

Sambir7-12 грудня, у Всеукраїнський день права місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області були проведені заходи по правовій обізнаності населення, як це було:
Самбірський місцевий центр.

Працівниками Центру було проведення виступів у місцевих засобах масової інформації на тему: “Безоплатна правова допомога, як вид державної гарантії, що забезпечує доступ осіб до правосуддя”, розробку методичних та інформаційних матеріалів для навчальних закладів міста Самбора, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Мостиського районів, проведення лекцій та семінарів в навчальних закладах міста та району з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту прав людини, надання методичної допомоги навчальним закладам в оформленні стендів на тему: “Реалізація і захист прав людини”.

З метою реалізації затвердженого плану заходів 07.12.2015 року в місцевих газетах “Голос Прикарпаття”, “Бойківщина”, “Наш край”, “Новини Самбора”, було розміщено статтю на тему: “Безоплатна правова допомога, як вид державної гарантії, що забезпечує доступ осіб до правосуддя”.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права працівниками Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено лекції та семінари в навчальних закладах міста та району. Зокрема, заступник начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Романія Хула та головний спеціаліст відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Олександр Шкробак взяли участь у правовій конференції “Права людини”, яка проводилась 4 грудня 2015 року в середній загальноосвітній школі № 4 міста Самбора, а також у Всеукраїнському уроці “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, що відбувся 8 грудня 2015 року у середній загальноосвітній школі №10. Під час проведення цих заходів працівники Центру ознайомили учнів зі змістом безоплатної правової допомоги, видом послуг, що надаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також суб’єктами права на БВПД.

11 грудня 2015 року Самбірський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Самбірським міськрайонним управлінням юстиції з метою підвищення правової освіти громадян провели день відкритих дверей для учнів 9-х класів СШ №1, №10 м. Самбора, спеціалізованої школи №8 м. Самбора та Самбірської гімназії. Працівники Самбірського місцевого центру з надання БВПД, Самбірського міськрайонного управління юстиції та відділу державної реєстрації актів цивільного стану розповіли школярам про діяльність державних установ, в яких вони працюють. Учні мали можливість ставити запитання, що їх цікавили.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua