Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У бібліотеці-філії №7 міста Львова говорили про виборчі та соціальні права

Деталі

RC bybory biblioteka1Активна дискусія в бібліотеці-філії №7 на вул. Золота відбулась під час правопросвітницької зустрічі з фахівцями системи безоплатної правової допомоги та юстиції Львівщини.

Про основні напрями роботи Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні розповіла читачам бібліотеки представниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько.

Також відвідувачі дізнались про платформу правових консультацій WikiLegalAid та правопросвітницькі кампанії проекту "Я маю право!", зокрема кампанію "Я маю право голосу!", мета якої поінформувати громадян про їхні виборчі права.

RC vybory biblioteka2

Як отримати безоплатну вторинну допомогу з найбільш актуальних правових питань, які цікавили осіб поважного віку та молодь розповіла заступниця директора Львівського місцевого центру з надання БВПД Христина Гаталяк.

Про найтиповіші правові консультації, з якими звертаються як до Центрів системи БПД, так і громадських приймалень юстиції поінформувала фахівець ГТУЮ у Львівській області Ніна Омельчук.

Наприкінці учасники зустрічі надали відповіді на запитання всіх охочих, зокрема учасника бойових дій на сході країни, який тривалий час як представник ГО "Легіон патріотів "Галичина" займається військово-патріотичним вихованням молоді та допомагає дітям вимушених внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо партнерам, бібліотеці та всім присутнім за участь і дискусію.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua