Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Львові презентували правничу енциклопедію «WikiLegalAid»

Деталі

RC Wiki9«Довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, створеним з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги», – про це розповів під час презентації платформи директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин сьогодні, 13 грудня, у прес-центрі «Гал-інфо».

Що являє собою «WikiLegalAid»? Це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

«Це абсолютно безкоштовно, і скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен хто має доступ до мережі Інтернет», наголосив Ігор Микитин.

RC Wiki2

Так, присутнім була представлена інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з різних тем, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до центрів та бюро правової допомоги у всіх регіонах країни. Це дає можливості для громадян отримати актуальні вичерпні правові консультації, що сприяти посиленню правової спроможності та правової обізнаності громадян.

«База правових консультацій була створена на основі найактуальніших та найпоширеніших питань з якими звертаються громадяни до системи БПД», – розповіла присутнім фахівець Першого львівського місцевого центру з надання БВПД Христина Калинович.

RC Wiki4

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень назвав зазначений проект «юридичною енциклопедією».

RC Wiki5

При цьому Ігор Микитин відзначив, що «WikiLegalAid» містить більше 1400 консультацій юристів БПД з найактуальніших питань, з якими звертаються клієнти за правовою допомогою.

Infografica-WIKI

Окрім правової інформації в них міститься судова практика та зразки правових документів.

На презентації були присутні представники Головного територіального управління юстиції, патрульної поліції Львівської області, а також представники громадськості та ЗМІ.

http://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0?fbclid=IwAR3KAPvMhi_IH29QT_D0fE_BgdnlqDo1Fd81PjUa-UnlItSQjQvW9VVPYTs

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua