Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Львові розглянули питання права власності на землю

Деталі

Lviv centr stil"Земля – основне національне багатство. Право власності на землю гарантується" – під такою назвою відбувся круглий стіл у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Участь у заході взяли представники департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, правоохоронних органів, органів прокуратури, громадських організацій, представників асоціації фермерів та приватних землевласників.

Представник Львівського місцевого центру з надання БВПД Юлія Грушицька виступила доповідачем на тему "Практика надання безоплатної вторинної правової допомоги з земельних питань".

Lviv Centr stil2

В межах заходу учасники порушили питання забезпечення державою гарантій непорушності права власності на землю, реєстрації права власності на землю та інших речових прав, юридичні гарантії безоплатної приватизації земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Окрім цього, фермери, представники агроформувань, органів місцевого самоврядування отримали відповіді на запитання, що стосувались оренди земельних ділянок, а також роз’яснення земельного законодавства.

Lviv Centr stil3

Детальну інформацію з питань отримання правової допомоги дізнавайтесь у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Львів, вул. Винниченка, 30; тел.(032) 255-65-71.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua