Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Львові відбулися навчання у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

1. RC seminar420 червня відбувся тренінг «Цивільні та адміністративні процесуальні кодекси України: судова практика. Встановлення фактів народження та смерті в судовій практиці. Стратегії у судових справах щодо пенсій ВПО», організований Благодійним фондом «Право на захист» у співпраці з Регіональним центром з надання БВПД у Львівській області.

Семінар мав на меті аналіз та обговорення застосування змін до законодавства стосовно реєстрації народження та смерті; порядку дій у випадку припинення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та судовий захист осіб, які мають право на отримання спеціальних пенсій.

Відкрив навчальний семінар директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин, відзначивши цінність таких навчальних заходів для системи безоплатної правової допомоги в цілому та практичного застосування, зокрема. 

Тренерами семінару виступили юристи БФ «Право на захист»: Ганна Букрєєва та Сергій Щеголь.

2. RC seminar2Під час семінару тренери розповіли про судову практику встановлення фактів народження та смерті осіб, що перебувають/перебували на тимчасово окупованій території України.

Так, Сергій Щеголь розповів про успішну практику захисту прав ВПО у Запорізькій області.

Окрему увагу було приділено питанню захисту соціально-економічних прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, нарахування пенсійних виплат.

Ганна Букрєєва представила основні аргументи позитивних рішень судів у разі припинення виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам, в аспекті міжнародних та національних норм законодавства: Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод; рішень Європейського суду з прав людини; Конституції України та законодавства у сфері пенсійного забезпечення.

Варто зазначити, що представникам Регіонального центру вручили видання «100 доль», де вміщені успішні історії захисту прав внутрішньо переміщених осіб адвокатами БФ «Право на захист».

Наприкінці заходу учасники дискутували щодо новел Цивільного та Адміністративного процесуальних кодексів України та обмінювались практичним досвідом роботи у зазначеній сфері, а також отримали сертифікати від БФ «Право на захист».

У тренінгу взяли участь представники Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Львівщини, а також адвокати, що співпрацюють з Центрами.

Вищезазначений тренінг відбувся за підтримки Агенства ООН у справах біженців (UNHCR).

Нагадаємо, 8 червня 2018 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та благодійною організацією «Благодійний фонд «Право на захист». Співпраця започаткована з метою посилення забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту або окупації, на безоплатну правову допомогу.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській  області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua