Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У навчальних закладах Львівщини пройшла серія заходів на тему протидії булінгу

Деталі

Lviv buling2На Львівщині фахівці Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги долучилися до всеукраїнського тижня протидії булінгу: провели правопросвітницькі заходи для учнів, студентів, батьків та педагогів навчальних закладів.

Так, фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Уляна Мацько провела лекцію-бесіду «Разом проти булінгу» для студентів-міжнародників Львівського національного університету імені Івана Франка у співпраці з ГО «Центр «Молода дипломатія».

RC buling lekcia

buling1610

Учні 7-8-х класів Ліцею №6 Львівської міської ради були активними учасниками заходів з протидії булінгу від заступниці директора Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христини Гаталяк: навчались, переглядали та обговорювали документальний кінофільм "Рахую дні, рахую роки".

Lviv buling1

Тренінг для тренерів - учнів Львівської правничої гімназії "Протидіємо булінгу разом!" - мав на меті підготувати учнів - старшокласників для проведення інформаційних заходів для учнів молодших класів щодо протидії булінгу через виховання поваги до людської гідності.

Під час всеукраїнського тижня протидії булінгу відбулось 15 уроків та лекцій у місті Львові.

"Стоп булінг!" – тематичний захід пройшов у дитячому будинку «Добре серце» у селі Новий Милятин Буського району. Дітей та підлітків інформували щодо протидії насильству серед їх однолітків, проводили тематичні ігри фахівці Буського місцевого центру з надання БВПД.

Busk buling

Низка правопросвітницьких заходів відбулась і на Стрийщині. Зокрема, у Лавочнянській середній школі №1 пройшов тренінг «Профілактика булінгу». Діти 6-9-х класів переглянули ролик "Stop-bulling». Опісля за допомогою різних вправ виробили систему дій з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження в школі, знаходили шляхи виходу зі складної ситуації, формували навики відповідальності та безпечної поведінки. Мета заходу - створити доброзичливу атмосферу в шкільному середовищі. Тренінг провела заступниця директора Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків.

Stryi buling

Навчальний тренінг “Булінг - СТОП!” для учнів 8 - А класу опорного закладу загальної середньої освіти імені Івана Франка відбувся в селі Ралівка, що на Самбірщині. Школярі виконували різноманітні завдання, активно працювали в групах, а на завершення дійшли висновку: " БУЛІНГУ - НІ! ".

Sambir buling

Куди звертатися, якщо насмішки однокласників є постійними та стають все жорстокішими? Про вияви булінгу у дитячому середовищі спілкувалися фахівці Червоноградського місцевого центру з надання БВПД із четвертокласниками школи №8.

Chervonog buling

У містах та селах Львівщини загалом відбулось 50 правопросвітницьких заходів за участі 1 322 учнів і студентів.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Також ви можете звернутись за телефонами гарячих ліній:

· Гаряча телефонна лінія («булінг») 116 000;

· Гаряча лінія з питань запобігання з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 116 123 або 0 800 500 335;

· Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

· Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua