Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Трускавці відкрили новий дистанційний пункт консультування

Деталі

Struy punkt2Відтепер для клієнтів на базі Трускавецького територіального центру започатковується діяльність дистанційного пункту консультування, а також планується відкриття правничого факультету у рамках Університету Третього віку.

20 грудня у Трускавці договір про співпрацю підписали директор Трускавецького міського територіального центру обслуговування населення Олена Пилат і директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.

Мета підписання договору – посилення співпраці цих двох інституцій.

Struy punkt1

21 грудня у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування для осіб поважного віку відбулась інформаційна сесія на тему: «Загальні положення про договори. Договір дарування. Договір довічного утримання».

Зазначену тему для слухачів розкрила фахівець Трускавецького бюро правової допомоги Софія Габрівська. Під час сесії обговорили поняття договору в Цивільному законодавстві, порядок укладення договорів, види, сторони та умови договору. Зважаючи на особливу актуальність та побажання присутніх, фахівець бюро значну увагу приділила аналізу таких видів договорів, як договір дарування та договір довічного утримання.

Присутні брали активну участь в обговорені: задавали питання, коментували, моделювали ситуативні задачі, а також ділились власним досвідом.

Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua