Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

У Всесвітній день протидії торгівлі людьми відбулась акція на залізничному вокзалі

Деталі

RC LODA protydiy torgivliДо Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня, спільно з соціальними партнерами в регіоні, Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини нагадали мешканцям про таку форму сучасного рабства та порушення прав людини як торгівля людьми.

Так, фахівець Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Уляна Мацько та працівник Львівського бюро правової допомоги Мар’ян Лежан взяли участь у всеукраїнській інформаційній кампанії Протидій торгівлі людьми: поширювали упродовж 12:00 - 14:00 год. тематичні буклети на головному залізничному вокзалі м. Львова.

До акції долучились представники департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області, громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, патрульної поліції Львівської області, Львівської обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та Львівського державного університету внутрішніх справ.

У межах заходу на екранах транслювали тематичні відеоролики. Також під час акції діяв пункт консультування, де кожен бажаючий міг дізнатись про ознаки торгівлі людьми, як її уникнути, а також – про правову, соціальну, матеріальну допомогу, яка надається особам, які постраждали від торгівлі людьми.

RC protydiy torgivli1

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення ЛОДА, станом на сьогодні вже 31 людина з Львівщини отримала статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них: 10 - жінки, 18 - чоловіки, 3 - діти (2 дівчат, 1 хлопчик). Загалом по Україні Міністерством соціальної політики України встановили такі статуси 818 особам. З них 316 - це жінки, 420 - чоловіки, 82 - діти (30 хлопчиків та 51 дівчинка).

RC buklet

Також у Львівському кіноцентрі (м.Львів, вул.В.Великого, 14А) о 19 год. відбувся безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні».

Це фільм про Маріш, 52-річну жінку, яка служить одній угорській родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Наявність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. Після двох років зйомок, Маріш набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях жінки назад до свободи.

У Львівському, Стрийському, Буському, Самбірському та Червоноградському місцевих центрах з надання БВПД пройшли семінари, виїзні консультування та круглі столи, приурочені до Дня протидії торгівлі людьми.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua