Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
peremishcheni
   

Корисні посилання  

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   

stjagnennja-alimentivДо Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась львів’янка з проханням допомогти їй у вирішенні питання про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди батька. Центр призначив клієнтці адвоката Ольгу Потапчук, що діє за контрактом з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Адвокат підготувала від імені клієнтки позовну заяву, а в подальшому заяву про уточнення позовних вимог до одного з районних судів міста Львова, в якій повно та всебічно обґрунтувала позовні вимоги, просила визнати відмову батька на виїзд за кордон неповнолітньої дитини безпідставною, надати дозвіл на оформлення всіх необхідних документів пов’язаних із перетинанням державного кордону України, дозволити коротко часові виїзди за кордон дитини без згоди та супроводу її батька у супроводі матері під час спортивних змагань, та у супроводі тітки під час відпочинку в Італії.

Позовні вимоги своєї клієнтки Ольга Потапчук обґрунтувала тим, що шлюб з відповідачем розірвано ще у 2006 році. Від подружнього життя у них народилась донька, яка проживає з матір’ю. Відповідач не бере будь-якої участі у вихованні та матеріальному забезпеченні доньки. Донька займається у секції баскетболу і є учасником спортивних змагань, що проходять на території Польщі, Угорщини та інших сусідніх держав і заплановані на літній період. Крім цього, рідна тітка дитини, запрошує доньку на відпочинок до Італії під час літніх канікул. Однак, відповідач із невідомих причин відмовляється надавати згоду на виїзд дитини за кордон, не наводячи жодних аргументів та уникає контакту.

Детальніше...

courtГромадянин Д.В., обвинувачувався у скоєнні крадіжки, незаконним заволодінням чужого транспортного заходу в складі злочинної групи осіб, незаконним заволодіння важливими документами ( ч.3 ст.289, ч.3 ст.357, ч.3 ст.185 КК України).

В ході підготовчого судового засідання адвокат Ростислав Доль, що здійснював захист за дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області звернувся до суду з клопотанням, в якому просив звільнити свого підзахисного з-під арешту, оскільки строк тримання під вартою закінчився 19.07.2015 року о 24 годині.

Ухвалою Шевченківського районного суду м.Львова від 20.07.2015 року громадянина Д.В. звільнено з-під варти в залі суду.

courtГромадянин З.Р. обвинувачувався у тому що він спільно з У.Ю. проник на територію університету, звідки таємно викрали металевий люк (ч.2 ст.185 КК України).

В ході судового слідства адвокат Ганна Жук, що здійснювала захист на підставі доручення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, заявила клопотання про недопустимість доказів та недоведеність вини підзахисного.

Вироком Личаківського районного суду міста Львова громадянина З.Р. визнано невинуватим та виправдано у зв’язку з недоведеністю у його діянні складу злочину.

courtГромадянин Ц.Л. обвинувачувався у тому, що спільно з невідомою особою таємно скоїли крадіжку з приміщення житлового будинку (ч.2 ст.185 КК України).

Беручи до уваги аргументи адвоката Івана Канарєєва, що здійснював захист підозрюваного на підставі доручення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області вироком Турківського районного суду Львівської області громадянина Ц.Л. звільнено від кримінальної відповідальності за ч.2 ст.185 КК України та передано на поруки трудового колективу професійного ліцею.

courtГромадянин У.Ю. обвинувачувався у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.185 КК України, а саме у тому що він спільно з З.Р. проник на територію університету, звідки таємно викрали металевий люк.

В ході судового слідства адвокат що працює за контрактом з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Роман Бенцарук заявив клопотання про недопустимість доказів та недоведеність вини підзахисного.

Вироком Личаківського районного суду м.Львова громадянина У.Ю. визнано невинуватим та виправдано у зв’язку з недоведеністю у його діянні складу злочину за ч.2 ст.185 КК України. (кримінальне провадження від 2014р. закрито)

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua